1711
1714

مامانا در مسابقه نان کید با جایزه های هیجان انگیز شرکت کنین

1713

من بیام یا نه؟

حتماااااااا بخونین👇❤💚💜دو تا بچه بودن توی شکم مادر.اولی  میگه تو به زندگی بعد زایمان اعتقاد داری؟ دومی: آره حتما. یه جایی هست که میتونیم راه بریم شاید با دهن چیزی بخوریم. اولی: امکان نداره. ما با جفت تعذیه می شیم. طنابشم انقد کوتاهه که به بیرون نمی رسه. اصلا اگه دنیای دیگه هم هست چرا کسی تاحالا از اونجا نیومده بهمون نشونه بده. دومی: شاید مادرمونم ببینیم. ولی مگه تو به مامان اعتقاد داری؟ اگه هست پس چرا نمی بینیمش؟ دومی: به نظرم مامان همه جا هست. دور تا دورمونه. اولی: من مامانو نمی بینم پس وجود نداره. دومی: اگه ساکت ساکت باشی صداشو می شنوی و اگه خوب دقت کنی حضورشو حس می کنی.مثل دنياي امروز ما و خدايي كه همين نزديكيست.😍

من از فامیلای عروسم بیام تو؟، 😁😁

مهمونی خدا تموم ‌شد الان فرشته ها میرن شلوارک میپوشن دراز میکشن جلو تلویزیون میگن آخیش بالاخره این عنترا رفتن😒/خدایا لااقل یه پیامبر بفرست باهاش مذاکره کنیم😐/خدایا میگم یبار دنیا رو روشن خاموش کن شاید درست شد🙁/حالا اگه یه ویروس میومد که با سرمای هوا از بین میرفت میانگین دمای کشور 41 درجه بود😒/برای اینکه سر قضیه کرونا یه تودهنی محکم به چینیا زده باشیم از این به بعد به جای واژگان ته چین، پاچین، بلدرچین ودارچین به ترتیب از واژگان ته گل محمدی،پاگل محمدی،بلدرگل محمدی و دارگل محمدی استفاده میکنیم✌️/یا نباید قرنطینه رو شروع میکردین یا الان که شروع کردین حق ندارین تمومش کنین مسخرتون نیستیم که تازه داریم عادت میکنیم😒/نمیدونم چرا خدا به کشیشا گفته شراب بخورین ولی زن نگیرین اما به آخوندا گقته شراب نخورین اما تا جا داره زن بگیرین😯 واقعا چرا؟/کتاب بیشعوری روباز کردم دیدیم داره به خیلی ازاطرافیانم توهین میشه بستمش پرتش کردم اونطرف😖/آرامش دوگیتی تفسیر این دو حرف است:آره تو راست میگی،باااااشــــه تــــوو خـــوووبــی/شوهرت مثل جاده چالوس نباشه که همه باهاش خاطره داشته باشن صلواات/من اگه میوه هم بودم یه نارگیل رو بلندترین درخت جهان میشدم که فقط یه میمون حاضر بود برای به دست آوردنم ریسک کنه/کاش یوزارسیف عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با بغض میگفتم:با من چه کردی یا نبی؟دنبه هایم کو؟😢

عه 😀

🔥🔥🔥اون کیه که هم جذابه !!!هم شیطونه!!!هم خوشتیپه!!!هم منه؟!!               🔥🔥تا وقتی برای ادمها مجهولی،جذابی!خودت باش دختر!مگه جذاب بودن چشه؟😎               🔥🔥مغرور نیستم!جذابم!خیلیا تو کف ما خودشونو شستن!😝                       🔥🔥منو این همه جذابیت محاله!😎          🔥🔥ایا از اضافه وزن رنج میبرید؟فدای سرم من دارم از جذابیتم لذت میبرم😎😮                🔥🔥هیشکی عاشقم نمیشه!!!! حالا 
1710

یه موز بردارم خودم میرم 😕

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          وقتی دعوا داری ریپلای میکنی جوابتو نمیدم فکرنکن ترسیدم یا حرفتو قبول کردما ☺نه جونم چون از بچگی رو تربیتم زیاد کار شده ترجیح میدم با کسی که شخصیت وشعورش در حدم نیست کل کل نکنم 😉

من چی😔

💚💙 تانیایی_گره _از _کار_بشر_وا_نشود‌_با افتخار حافظ کل قران هستم 😍الگوی زندگیم خانم فاطمه الزهرا  🥰من یه شهریوری هستم ..یه دختر فوق العاده مهربون والبته مغرور😎این کاربری که میبین قل و خواهرمه😍hadis133👉👉....خواهر داشتن یه نعمت خیلی بزرگ و خواهر دوقلو داشتن یه نعمت خیلی بزرگ تر🥰خوش به حال من😁از همینجا بهت میگم خیلی دوست دارم 😉😍دوستای عزیزم که علاقه مند به حفظ قران هستن من یه گروه آموزش قران در تلگرام دارم هرکس خواست درخواست بده تا عضوش کنم⚘سلام قول من رب رحیم ( سوره مبارکه یس) ...بیا فکر کنیم چادر بزرگ ترین محدودیت دنیاست ..من خالصانه عاشقت هستم ای زیبا ترین محدودیت دنیا...❤شنیدی میگن چادری ها عاشق ترن..❤😍
1709
اه میخواستم تگت کنم 

تگم کن تگ دوس دارم 😍😁😁 الکی مثلا منو ندیدی

مهمونی خدا تموم ‌شد الان فرشته ها میرن شلوارک میپوشن دراز میکشن جلو تلویزیون میگن آخیش بالاخره این عنترا رفتن😒/خدایا لااقل یه پیامبر بفرست باهاش مذاکره کنیم😐/خدایا میگم یبار دنیا رو روشن خاموش کن شاید درست شد🙁/حالا اگه یه ویروس میومد که با سرمای هوا از بین میرفت میانگین دمای کشور 41 درجه بود😒/برای اینکه سر قضیه کرونا یه تودهنی محکم به چینیا زده باشیم از این به بعد به جای واژگان ته چین، پاچین، بلدرچین ودارچین به ترتیب از واژگان ته گل محمدی،پاگل محمدی،بلدرگل محمدی و دارگل محمدی استفاده میکنیم✌️/یا نباید قرنطینه رو شروع میکردین یا الان که شروع کردین حق ندارین تمومش کنین مسخرتون نیستیم که تازه داریم عادت میکنیم😒/نمیدونم چرا خدا به کشیشا گفته شراب بخورین ولی زن نگیرین اما به آخوندا گقته شراب نخورین اما تا جا داره زن بگیرین😯 واقعا چرا؟/کتاب بیشعوری روباز کردم دیدیم داره به خیلی ازاطرافیانم توهین میشه بستمش پرتش کردم اونطرف😖/آرامش دوگیتی تفسیر این دو حرف است:آره تو راست میگی،باااااشــــه تــــوو خـــوووبــی/شوهرت مثل جاده چالوس نباشه که همه باهاش خاطره داشته باشن صلواات/من اگه میوه هم بودم یه نارگیل رو بلندترین درخت جهان میشدم که فقط یه میمون حاضر بود برای به دست آوردنم ریسک کنه/کاش یوزارسیف عباشو رو منم مینداخت بعد که برمیداشت من لاغر و خوش هیکل میومدم بیرون با بغض میگفتم:با من چه کردی یا نبی؟دنبه هایم کو؟😢
1651