2733
2739
عنوان

بیاین بگین چیکار کنم با شوهرم اسکرین😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3431 بازدید | 61 پست

والا آخر الزمان شده 😑🙄چه چیزایی که ادم نمیشنوه 

آنه !  تكرار غريبانه ي روزهايت چگونه گذشت وقتي روشني چشمهايت در پشت پرده هاي مه آلود اندوه پنهان بود با من بگو از لحظه لحظه هاي مبهم كودكيت از تنهايي معصومانه دستهايت آيا مي داني كه در هجوم دردها و غم هايت و در گير و دار ملال آور دوران زندگيت حقيقت زلالي درياچه نقره اي نهفته بود؟ آنه ! اكنون آمده ام تا دستهايت را به پنجه طلايي خورشيد دوستي بسپاري در آبي بيكران مهرباني ها به پرواز درآيي و اينك آنه شكفتن و سبز شدن در انتظار توست... در انتظار تو 💖🍃

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نظر من اینه شوهرت کنجکاو بوده ببینه اون پسرا چیکارن!!از بیکاری بوده نه بیماری...کسی که بیمار باشه خودشو نشون میده عزیزم...طرز نگاهش به پسرا یا رفتارش فرق داره..تا حالا چیزی ازش ندیدی؟؟

هیچی🥴🥴🥴
ولی بنظر تحمل این موضوع راحتتر از اینه که طرفای مقابل دختر بودن

خوب فکرت اشتباهه مگه داستان قوم لوط رو نخواندی تو قرآن .پیامبر لوط اومد دختراشو بهشون  برای ازدواج پیشنهاد داد ولی قوم لوط گفتن خودت میدونی که ما برای مهمون های مرد تو به اینجا آمدیم  .متاسفانه دیگه با زن نمیخوان وقتی تجربه اش کنن یا لذتی ندارن 

2728
ینی باهاشون قرار میذاشت واینکار و میکردن

خودش که زیر بار نمیرفت. میگفت فقط تو ذهنم بوده. ولی چندبار تهدیدش کردم که میبرمت پزشک قانونی برا معاینه. خیلی میترسید. من هزارتا مشاور بردمش. مطمئنم که رابطه هم داشت. با من خیلی سرد بود. رابطمون بیشتر از ۷-۸ بار در سال نمیشد

ته قصه خودشو پیدا کرد اون که بین جمعیت گم شده بود.....اونی که به جای زخمای خودش مرهم زخمای مردم شده بود......چه دقیقه هایی که با حسرت بین آدمای خوشبخت گذشت........کی میتونه حالتو درک کنه کی میدونه که چقدر سخت گذشت
نظر من اینه شوهرت کنجکاو بوده ببینه اون پسرا چیکارن!!از بیکاری بوده نه بیماری...کسی که بیمار باشه خو ...

ن هیچی کاملا هم نرماله   چون مغازه داره این روزام اوضاع خراب بیکاره همش فک میکنم اینکارش از بیکاری بوده

خدایا کمکم کن یادم فراموش کنم با اعتمادم چیکارکرد😔
نظر من اینه شوهرت کنجکاو بوده ببینه اون پسرا چیکارن!!از بیکاری بوده نه بیماری...کسی که بیمار باشه خو ...

توحاضری از کنجکاوی با پروفایل خودت به یه زنه خراب مسیج بدی؟؟؟ که ببینی کارش چطوریه؟؟؟ 

ته قصه خودشو پیدا کرد اون که بین جمعیت گم شده بود.....اونی که به جای زخمای خودش مرهم زخمای مردم شده بود......چه دقیقه هایی که با حسرت بین آدمای خوشبخت گذشت........کی میتونه حالتو درک کنه کی میدونه که چقدر سخت گذشت
2738
ولی بنظر تحمل این موضوع راحتتر از اینه که طرفای مقابل دختر بودن

من آرزو میکردم با صدتا زن باشه ولی اینجوری نباشه. آبروم‌ برده بود همه حا. حتی به پسر عمم پیشنهاد رابطه داده بود

ن هیچی کاملا هم نرماله   چون مغازه داره این روزام اوضاع خراب بیکاره همش فک میکنم اینکارش ا ...

منم همینو میگم..بد به دلت راه نده..می‌خواسته ببینه چیکارن یا چی میگن..واسش جالب بوده که ببینه این به اصطلاح مردا چه رفتاری دارن..مطمعن باش..خودتم میگی که رفتارمشکوک نداشته تا حالا

هیچی🥴🥴🥴
خودش که زیر بار نمیرفت. میگفت فقط تو ذهنم بوده. ولی چندبار تهدیدش کردم که میبرمت پزشک قانونی برا معا ...

ن ما خیلی رابطه داریم ب اون باشه میگه هرشب  نمیدون دردش چیه

خدایا کمکم کن یادم فراموش کنم با اعتمادم چیکارکرد😔
خوب فکرت اشتباهه مگه داستان قوم لوط رو نخواندی تو قرآن .پیامبر لوط اومد دختراشو بهشون  برای ازد ...

خب وقتی کسی همسرش این مشکل داشته باشه بازد جدا بشه دیگ قرار نیس ک بمونه چون کاری از دستش برنمیاد

من به بزرگی خدا ایمان دارم  اون همیشه کنارمه هیچ وقت منو تنها نذاشته... ازش ممنونم🧡
من آرزو میکردم با صدتا زن باشه ولی اینجوری نباشه. آبروم‌ برده بود همه حا. حتی به پسر عمم پیشنهاد راب ...

خب چرا طلاق نگرفتین

من به بزرگی خدا ایمان دارم  اون همیشه کنارمه هیچ وقت منو تنها نذاشته... ازش ممنونم🧡

من تجربمو در اختیارت گذاشتم. هرجورخودت صلاح میدونی دیگه

2706