2726

نزدیک دوماه قبل شوهرم رفته بود تو این گروه های سک سی تو تل ک فهمیدم و حسابی دعوا کردیم و قول داد تکرار نشه تلشم ریختم رو گوشی خودم الان دیشب تو اینستاش دیدم ی پسره پیام داده اول عکستو بفرست اصل هم بده  دعوا کردم گفتم این کیه چی میگه اولش ک گفت اشتباه گرفته بعدش گفت  ی چالش بود ک عکساتون وبذارید کی قشنگتره پسره رو بلاک کرد منم تا خود صب گریه کردم نصف شب دوباره رفتم تو اینستاش ک ی پسره دیگه با ی پروفایل خیلی زشت پیام داده خب اول اصل بده دنیا رو سرم خراب شد ینی شوهرم بااونا چیکار داشت خیلی بهش میرسم خیلی هر چی التمدس کردم بگو فقط چی میخوای کوتاهیم کجا بود جواب ندادگفت تو عالی  فقط میگفت ب قران کاری نکردم تو داری اشتباه میکنی فقط از سر کنجکاوی این کارو کردم  نمیدونم چیکار کنم حالم خرابه

خدایا کمکم کن یادم فراموش کنم با اعتمادم چیکارکرد😔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

وای وای انگار من دارم تعریف میکنم اینا رو!!!! آخرشم بعد از ۷-۸ سال زندگی فهمیدم همجنسگراست 😭

ته قصه خودشو پیدا کرد اون که بین جمعیت گم شده بود.....اونی که به جای زخمای خودش مرهم زخمای مردم شده بود......چه دقیقه هایی که با حسرت بین آدمای خوشبخت گذشت........کی میتونه حالتو درک کنه کی میدونه که چقدر سخت گذشت

خوب میگه کاری نکرده این چیزی که تو فکر شماست گناه خیلی بزرگیه هر کسی نمیتونه به راحتی انجامش بده انشالا که این طور نیست 

هنوز که مطمئن نیستی این کارو کرده خودتو اذیت میکنی 

2706