2733
2734
عنوان

چرا چرت و پرت میگین 😂😂😂😂😂

505 بازدید | 40 پست

یه مادری میاد میگه میخوام بچمو بزارم فلان 

بعد اسم خارجی باشه یه عده میگن نزار تلفظش سخته مثلا بچت راضی نمیشه😂😂😂

اگه اسم مذهبی باشه یه عده میگن نزار خواهر نکن بچت راضی نمیشه 😂😂😂😂

اسم ایرانی باشه میگن نکن مگه ایران چی داره بچت راضی نمیشه 😂😂

حرفم اینه 

به شما چه 😂😂😂😂

استدلال چرت و پرتتون تو حلق خودتون 

خب میخواد بزاره اسمه دوست داره تو دوست نداری دلیلی نمیبینم بچش 😂😂😂 راضی نشه 

واقعا موقع نظر دادن به استدلالتون دقت کنید ای گل ها 

بچه راضی نشه😂😂😂😂 چرت میگین خب 

شاید یکی از اسمش راضی نباشه دلیل نمیشه بقیه هم نباشن

فقط خدا 

به اعصابت مثلث شو

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738
اگر قراره نظری نشنوه برای چی میاد میذاره نظر سنجی؟🤔 نظر بقیه به شما چه!!!!!

دقیقا 😂😂😂ایول

اگه عاشقین  .... ولی حال دلتون خوب‌نیست....مطمئن‌باشید‌درگیر‌آدم اشتباهی‌شدید:)💞   وقتی به قفسه سینه مامانم موقع خواب نگاه کردم تامطمئن بشم داره نفس میکشه همون موقع بود که فهمیدم چقدر از نبودنش میترسم 🍃                                                         

خب مسله اونیه ک همچین چیزی میپرسه من همیشه گفتم نظر خواهی اسم گذاشتن غلطه چون سلیقه ایه و بالاخره یسریا اون اسمو دوس دارن و یسریانه

بقیم آزادن نظر بدن حتی اگه خوششون نمیاد ازون اسم  وقتی نظر میخوای ازشون 

مسخِ افیونیِ افسانه یِ اصحابِ کدامینْ غاری؟!___[باورکن من کاربر قدیمیم ،اوشون ب دلایل نامعلومی کاربری قبلیمو پوکونده😐]

بابا هر اسمی دوس دارید بزارید فردا خودشون عوض میکنن اسمو اگه ناراضی باشن😐

خدایا شکرت منم مادر شدم خدا هدیه هید و سالگرد ازدواجم و داد.خدا حونم عاشقتممم😍😍.۹۸/۱۲/۲۹تستم مثبت شد.ازمایش خونمم مثبت.خدایا شکرت بعد ۱ سالو ۸ ماه😍😍😍😍😍

وقتی از بقیه اینجا نظر میخواد بیجا میکنه که انتقاد پذیر نیست ...اگر کسی دقیقا میدونه چی میخواد چرا باید نظر سنجی کنه ..اینجا هزارتا آدم با هزارجور سلیقه هست و اینجا سایت اظهار نظر هست کلن ...

2706