2737
2734

سلام، صبح تون بخیر

بچه ها دردای مختصر رحم تو سه ماهه ی اول علتش چی می تونه باشه؟ من بعضا درد شبیه پریود ولی خفیف ترش رو تجربه میکنم. به دکتر گفتم بهم شیاف پروژسترون داده، واقعا هم تاثیر داره و دردمو قطع میکنه، اما خواهرم میگه اگه لکه بینی نداری اونو بیخود استفاده نکن. کیا مث من بودن؟

یه سوال دیگه، از کجا می فهمید الان دقیقا چند وقت تونه؟

شاید فقط عاشق بداند "او" چرا تنهاست.../کامل ترین معنا برای عشق، تنهایی ست! "فاضل نظری"

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من از دکتر پرسیدم گفت به خاطر بزرگ شدن رحمِ البته تقریبا تا هفته ی ۸ هم شیاف استفاده میکردم که دکتر گفت قطعش کن 

چنان دل بسته ام کردی که با چشم خودم دیدم خودم میرفتم اما سایه ام با من نمی آمد!
2728
منم 3ماه اول بارداریم دردای خفیف پری داشتم از هر کس پرسیدم انگار عادی بوده و داشتن.از رو اولین روز ا ...

یعنی از آخرین پریودم به بعد جزء بارداریم حساب میشه؟

شاید فقط عاشق بداند "او" چرا تنهاست.../کامل ترین معنا برای عشق، تنهایی ست! "فاضل نظری"

سه ماه اول هر موقع نوبت پریودم میشد حس میکردم الانست که پریود بشم عادیه زیاد بهش گیر نده فقط یه چیزی اون شیاف رو الکی استفاده نکن که تو زایمان به مشکل برمیخوری چون رو دهانه رحم تاثیر میزاره ممکنه خیلیا اینجوری شدن.

من از دکتر پرسیدم گفت به خاطر بزرگ شدن رحمِ البته تقریبا تا هفته ی ۸ هم شیاف استفاده میکردم که دکتر ...

آخیش... داره خیالم راحت میشه...مرسی عزیزم. فکر کردم مشکل خاصیه

2738
اره از اولین روز اخرین پریودیت جز بارداریت حساب میشه.مگه تا حالا سونو نرفتی؟تشکیل قلب

نه عزیزم، هنوز خیلی زوده. دکتر بیست اردیبهشت برام سونو نوشته. تازه پنج شیش روزه فهمیدم باردارم

سه ماه اول هر موقع نوبت پریودم میشد حس میکردم الانست که پریود بشم عادیه زیاد بهش گیر نده فقط یه چیزی ...

منم همین حس و داشتم این ماه. شیاف چند تا دونه بیشتر نداده، حالا بازم شنبه برم پیشش ازش میپرسم برا چیه

نه عزیزم، هنوز خیلی زوده. دکتر بیست اردیبهشت برام سونو نوشته. تازه پنج شیش روزه فهمیدم باردارم

اها خب اونوکه بری دقیق میفهمی چون واسه بعضیا لقاح دیرتر انجام میشه واسه بعضیام از همون روز اول اخرین پری حساب میشه

اها خب اونوکه بری دقیق میفهمی چون واسه بعضیا لقاح دیرتر انجام میشه واسه بعضیام از همون روز اول اخرین ...

ممنون از راهنمایی ت، اولین سونو پس برا تشکیل قلب جنینه؟ چند هفتگی قلبش باید تشکیل شده باشه؟

ممنون از راهنمایی ت، اولین سونو پس برا تشکیل قلب جنینه؟ چند هفتگی قلبش باید تشکیل شده باشه؟

خواهش میکنم.اره اولیش تکشیل قلبه.معمولا تو هفته 8 مینویسن اولین روز اخرین پریت کی بوده؟

خواهش میکنم.اره اولیش تکشیل قلبه.معمولا تو هفته 8 مینویسن اولین روز اخرین پریت کی بوده؟

نوزده اسفند

2706