2733
2734
عنوان

کمک توروخدا تجربه هاتونو بگین

135 بازدید | 8 پست

دخترم 4سالشه از چندروز قبل بی اشتها بود حالا دوروزه تب کرده گاه گاهیم مدفوعش شل میره 

نمیدونم چکار کنم دیروز از 2ظهر تا موقع خواب تب نداشتش ولی باز از 7 صبح تبش شروع شده چه خاکی تو سرم بریزم چکار کنم آخه 

بی لشتهاس تب داره بی حاله

چرا کسی جوابامو نمیده آخه

بنظرم روده هاش عفونت کرده

جدید نیستم.خودبخود ترکیدم با شماره دوستم اومدم😂نکه خونه ماشماره قحطی بود😂😎فقط ی چیزی نمیدونم تو قسمت تنظیمات پروفایل چرا سایت اصرار داشت ک من امریکایی ام هرچی زدم ایرانی قبول نکرد😆

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

اس جان دختر خالم دقیقا همین بود +دل پیچه و دل درد اینا مث جسد افتاده بود اونم ۴سالشه بعد بردیم دکتر (قبل کرونا)گف روده هاش عفونت کرده ازبس هله هوله و بستنی خورده بود...

جدید نیستم.خودبخود ترکیدم با شماره دوستم اومدم😂نکه خونه ماشماره قحطی بود😂😎فقط ی چیزی نمیدونم تو قسمت تنظیمات پروفایل چرا سایت اصرار داشت ک من امریکایی ام هرچی زدم ایرانی قبول نکرد😆

سلام عزیزم چیشد بچت خوبشد؟؟؟

سلام عزیزم چیشد بچت خوبشد؟؟؟

ای واای فدات شم عزیزم که پیگیری فدای چشات و دل مهربونت شم بی تعارفا 

دوروزه تو تب سوخت خداروشکر امروز صبح تا الان که تب نداشته و نکرده حالشم بهتره اشتهاشم بهتر شده 

خیرببینی عزیزم 😍💕💕💖

ای واای فدات شم عزیزم که پیگیری فدای چشات و دل مهربونت شم بی تعارفا  دوروزه تو تب سوخت خداروشک ...

خدانکنه عزیزم الهی باشی واس دختر خوشگلتو همسرت .

خداروشکر که خوب خوشحالشدم گلم😍بردی دکتر؟؟؟

2738