2733
2734

لیسانس داره و شاغل هس ...قیافه و استایلش هم خوبه

چرا نداره هیچی؟؟

کسی این وضعیتو داره ؟؟

بی تفاوت به هر تفاوت 🤷🏻🤷🏼‍♀️

تو این اوضاع اقتصادی پسرای بدبخت چطوری ازدواج کنن آخه

در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خرخری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

خواهرشوهرم ۳۹سالشه خواستگار نداره ... لیسانس داره .شاغله ..

دچار ِ عشق ِ تو که می شوم دلم از ذوق سوت میکشد.. عجب تفاهمی داریم ما تمام ِ دغدغه ام این است زودتر به دنیا بیایی. زودتر باسواد شوی با سواد ِ عشق. تا بفهمی که جان ِ من چقدر تو را عاشق است نازکم دلیل ِ این همه رعایت ِ عاشقی ِ من حضور ِ توست جانکم. به من نگاه کن ببین چگونه دوستت دارم چگونه وقتی حتا نمیبینمت ، بیشتر دوستت دارم. از کنار ِ باغ ِ خاطراتم که رد می شوم تو بهترین خاطره از تمام ِ امسالی... عزیزکم چه خوب که هستی چه خوب که قرار است بیایی تا قاصدک بچینیم برای هم آرزو کنیم چه خوب که من قرار است مادرت باشم قرار است به جان من قسم یاد کنی قرار است صدایم کنی قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی... و وقتی که خوابی دلشور ه داشته باشم که مبادا کابوس ببینی... قرار است برایت و ان یکاد بخوانم که چشم زخم نبینی قرار است با تو راه روم که یاد بگیری ...زمین نیفتی. و هزار قرار دیگر که فقط خدا میداند چقدر شنیدنی و ُ دیدنیست. تو از خورشید هم برای من گرم تری از ماه هم زیبا تری😍❤ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶

الان کلا قصد ازدواجی خیلی کمه بعدشم منم همون شرایط رو دارم خیلی از خواستگاذارو خودم قبل اینکه خانوادم بفهمه رد میکنه میرم میبینم صحبت میکنم سبک و سنگین میکنم شاید بگم 20 درصدشون رو به خانواده اعلام میکنم حتما ایشونم اینجوره بعدشم خداروشکر دستش تو جیب خودش الان کلا خواستگار درست و حسابی نیس کرونا هم خشکوند

طبيعيه كو پسر كه بتونه تو اين زمونه ازدواج كن  پدر و مادرا هم كه تو خرج خودشون موندن

من سانسوریا دارم تو خونه😁

در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خرخری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری

بابا مجردی وعشق است❤️❤️😁😁😁

چیه ازدواج، اهمیت ندین🤕🤕🤕🤕

دمت گرم 😊😊از اینکه بهم خیانت کردی. با دختری که می‌شناختم ریختی روهم. خداروشکر شناختمت 😊خدیا تنها کسی که دوستش دارم فقط تویی😍🙏
2706