2737
2739
عنوان

شب تولدش باهاش قهر بودم 🥺😞

306 بازدید | 7 پست

دیشب تولد شوهرم بود تا ساعت ۱۲ شب سرکار بود وقتی برگشت من خودم رو به خواب زدم محل ندادم 

صبحی بیدار شدم دیدم شام سرکار رو نخورده آورده برای من چون غذای مورد علاقه من بود ... عذاب وجدان دارم 🥺

راستی ما خیلی کم اتفاق میافته قهر کنیم علت قهرم هم یکار اشتباه شوهرم بود که تا علتش رو نگه و معذرت خواهی نکنه نمی بخشم

مطمئنم خدایی که من رو خاص کرد با این بیماری ، توان خاصی هم بهم داده که از پسش بربیام 🎗🎗🎗 

علتش چی بود ؟

باهاش آشتی کن براش تولد بگیر فردا بگو برا تولدت باهات آشتی کردم دوباره فهر میکنم

خواهشا اگه قصد دارین پدر یا مادر شین قبلش از سلامت روان خودتون و زندگیتون اطمینان پیدا کنین....♡

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

علتش چی بود ؟ باهاش آشتی کن براش تولد بگیر فردا بگو برا تولدت باهات آشتی کردم دوباره فهر میکنم

علتش رو نمی تونم اینجا توضیح بدم گلم

فکر خوبیه

مطمئنم خدایی که من رو خاص کرد با این بیماری ، توان خاصی هم بهم داده که از پسش بربیام 🎗🎗🎗 
2731
علتش رو نمی تونم اینجا توضیح بدم گلم فکر خوبیه

آره تولدشونم مبارک💫

خواهشا اگه قصد دارین پدر یا مادر شین قبلش از سلامت روان خودتون و زندگیتون اطمینان پیدا کنین....♡

کارت واقعا اشتباه و ناراحت کننده بوده .اون حتی توی قهر هم بفکرت بوده اما شما روز تولدش اینکارو کردی.این تولد میتونست بهانه ی خوبی برای آشتی باشه .امروز حتما خوشحالش کن .شما در هر صورت آشتی میکنین اما اون دیروزو یادش نمیره

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
کارت واقعا اشتباه و ناراحت کننده بوده .اون حتی توی قهر هم بفکرت بوده اما شما روز تولدش اینکارو کردی. ...

عزیزم گذشت داشته باش....بخاطراینکه تولدشه ازخطاش چشم پوشی کن.

2738