2726
عنوان

شرکت بادران

171 بازدید | 16 پست

سلام..صبحتون بخیر 

کسی میدونه شرکت بادران چطوریه؟؟

مثل شرکت های هرمیه؟

پولش چطور؟

حلال و درسته؟؟

بعد اینکه احتمال کار کردنش چطوریه؟

میشه لطفا اگه کسی تجربه داره بگه..واقعا مهمه برام

فقط میدونم هرمیه 

و اینکه یکی از اشناهامون که توش بود الان فراریه. نمیدونمدچجوری و چرا ولی

یه دمپایی ابری خیلی نرم خریدم  میخام بدم همسایه طبقه بالامون بگم بده پسرش سماش اذیت نشه وقتی داره جفتک میندازه    آییییی مرغ سحری صب کن مارو باخود ببر از کوچه ها آییییییی مرغ سحری خیر نبینی 

من نزدیک یکسال تو بادران بودم. دفتر اصلیش سمت کرجه، یه دفتر هم سمت خ شادمان داره..  ببین شما حمالی میکنی بالا دستی ها میخورن، والسلام.... وقتی تو جلساتشون شرکت میکنی همچین مغزتو شستشو میدن و رویابافی میکنی که حد نداره... فقط انرژی مثبت و رویاهای الکی... یکی از شعارهاشون اینه:موفقیت ما حتمی است ولی فوری نبست.... و راستی بادران مجدز قانونی داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

خوب نیس. سود انچنانی نداره همش باید بدویی دنبال مشتری

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.
2728

وقتت رو تلف نكن براي اين كلاهبردارا

به شما چيزي نميرسه غير از تلف كردن پولت براي خريد اجناس بنجلشون و به هم خوردن رابطه ت با اطرافيان و عزيزانت و معرفي شدن تو جمع اطرافت به عنوان يه آدم سريش و كلاهبردار.  

اگه از،رندگی و وقت و پول و ابروت سیری برک تو این شرکت ۲سال عمرم و پولمو وقتمو گڋاشتم اخرش هم هی خدا باعث و بانی شو لعنت کنه 

عشق من و بابایی منتظرتیم سالم و به موقعه بیایی تو بغل مون 😍😍😍میشه برای سلامتی نی نی م یه،صلوات مهمونم  کنی☺مر۳۰

خیلی مضخرفه هی باید بدویی انرژی بزاری هیچیم دستتو نمیگیره من میرفتم تو ماه ۵۰تومنم نمیشد😂فرار کردم هنوز دارم حرص میخورم که چرا وقتمو تلف کردم

آب برمیگرده ولی اون ماهی دیگه مرده...!!!
من نزدیک یکسال تو بادران بودم. دفتر اصلیش سمت کرجه، یه دفتر هم سمت خ شادمان داره..  ببین شما حم ...

اینم یکی از،شعار هاشونه ۱۰۰%هه

عشق من و بابایی منتظرتیم سالم و به موقعه بیایی تو بغل مون 😍😍😍میشه برای سلامتی نی نی م یه،صلوات مهمونم  کنی☺مر۳۰

سلام عزیزم مزخرفترین کار دنیاس نتوورک من زندگیم داغون شد بخاطرش شوهرم یک سال وخورده ای کارو تعطیل کرد رف نزدیک ۲۰ ملیون ۴ سال پیش هزینه کرد شامپو عطر واشغال خردید ک قیمتش نسبت ب بازار خیلی گرون تربود وکسی خریدنمیکرد شاید باورت نشه هنو رنگ مو وایناش رو دستم مونده واینک ابرو واعتبارش رو پیش دوست وفامیل از دس داد وهی زیر مجموعش ریزش میکرد شاید ی تومن کلا پورسانت گرف وکلا انگار ک مختو شستشو میدن ودر اخر ب تهدید من برای طلاق راضی شد تا ول کنه وبیاد بیرون حالا خودش روزی هزار بار مزگه کاش زوترمیرفتی ومیگفتی طلاق میخام تا میومدم بیرون

دوست من روزی یکساعت مخ منو میخورد میگف بیا 300 تومن خرید کن بشی زیر مجموعه ام! من اون زمان دانشجو بودم بابام شهریه مو میداد خرج رفت و امدمو میداد واقعا روم نمیشه دیگه بخوام بگم 300 بده ! دوستم چنان با من بد رفتاری کرد خیلی ناراحتم کرد اخرش وادارم کرد ک چیز بخرم ازش خونشون خیلی از ما دور بود گفتم اوک پد بهداشتی میخوام انقدر مسیر دور بود ک خودش پشیمون شد بیاره خب من برای یه پد ک میتونم از سر کوچمون بخرم دیونم مگه برم تا اون سر دنیا!

مرسی واقعا...من همسرم میخواد بره من راضی نیستم اما اطرافیانش هستن خیلی میگن بهش بیا خوبه و اینا واس ...

عزیزم سعی کن همسرت رو منصرف کنی....دارن گولش میزنن.اونا کارشون همینه ک صبح تاشب توگوشتون بخونن ...من چندسال همه این شرکت ها بودم...هیچی گیرت نمیاد....فقط دروغ میگن

بعد چن وقت ب حرفم میرسی

" آن گاه که دوست داری همواره کسی بیادت باشد....بیاد من باش که من همیشه بیاد توأم "   بقره آیه 152
2706