2737
2734
عنوان

بچه ها ی پسر بود همیشه

| مشاهده متن کامل بحث + 620 بازدید | 71 پست
چرا بیشتر ما دخترا تا با یکی دوست میشیم فاز ازدواج بر میداریم.منم اینطور بودما😂.اگه فقط قصد دوستیه ...

اخه من کلا اهل دوستی وقت گذرونی نبودم اون بیکار الکی تریپ عشقی ورداشت منم خو گفتم عاشقه 8 ماه صبر کردم کاری نکرد 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
اونا شگردشونه خواهر الان کمتر پی ازدواجن با این گرونی و بیکاری

این یکی اینجوری نبودا تریپ عشقی ورداره اصلا خیلی مغرور بود ی کاری هم داره نمیدونم والا پسر ارومی بود ولی اینکه اخه واقعا بدرد هم نمیخوریم که میخوریم ؟

خو نکنه چه کردی که خیط شی یه استوری نگاه کردنه دیگه.حالا اگه ریپلای کنی و جواب نده بعله خیط میشی

اینم هست عصری باز میکنم دوست دارم یکم باهاش اشنا شم میگم شاید دید من واقعا خیلی بد بود اونقدرام پسر بدی نبود 

2738
این یکی اینجوری نبودا تریپ عشقی ورداره اصلا خیلی مغرور بود ی کاری هم داره نمیدونم والا پسر ارومی بود ...

الان ازدواج مثل هندونه در بستس ،یا باید خیلی با هندونه ور رفته باشی و هندونه شناس باشی یا ناشی و خوش شانس که بختت خوب بشه.یا ناشی و بدشانس که ترررر زده بشه به زندگیت

خو نکنه چه کردی که خیط شی یه استوری نگاه کردنه دیگه.حالا اگه ریپلای کنی و جواب نده بعله خیط میشی

فک میکنی بعدش بره تو قیافه نه فک کنم پیجش ببنده 

تو فک میکنی چ کاری جواب میده تا خودش بیاد سمتم ؟

دلم میخواد یکم باهاش حرف بزنم

فک میکنی بعدش بره تو قیافه نه فک کنم پیجش ببنده  تو فک میکنی چ کاری جواب میده تا خودش بیاد سمت ...

با استوری نگاه کردن مطمعنن به نتیجه نمیرسی.باید ریپلای کنی در حد یه ایموجی🙂،یا یه جمله که به اون تصویر بیاد

الان ازدواج مثل هندونه در بستس ،یا باید خیلی با هندونه ور رفته باشی و هندونه شناس باشی یا ناشی و خوش ...

اون یکی که واقعا بی لیاقت بود پسر بیکار ی مدتم الکی غصه خوردم براش 

با استوری نگاه کردن مطمعنن به نتیجه نمیرسی.باید ریپلای کنی در حد یه ایموجی🙂،یا یه جمله که به اون تص ...

بابا ریپلای بزنم ب خدا جوابم نمیده بعد این همه بی محلی خیت میشم میره 

حالا الان نگاه کنم پیجش میبنده و میگه نخ گرفتم تمام یا ادامه میده ؟ حست چی میکه

2706