2726
عنوان

دوستان فرق ابگوشت با دیزی چیه؟

4021 بازدید | 20 پست

کدوم رب گوجه داره ؟ بعد الان بزارم تا ساعت ۱ درست میشه ؟

جان مادرت نی نی یار دیگه منو تعلیق نکن این 4 رومین شماره کاربری هستفرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دا

یه ساعت نه بابا بیشتر وقت میخواد

فک کنم ظرفشون فرق داره دیزی و تو ظرفای سنگی یا سفالی میپزن مثل رستورانا

در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خرخری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

فرقشون تو مدل پختشون هست آبگوشت تو قابلمه رو گاز مي پزند ولي ديزي تو ظرف مخصوص تو فر يا تنور مي پزن 

ديزي در حقيقت نام ظرف آبگوشت هست

خدایا من را ببخش که درهائی را کوبیدم که خانه تو نبود.

تو زودپز یک ساعته پخته میشه من همیشه تو زودپز درست میکنم 

قیافه من😑😑🔫وقتی تو تاپیک خانومای باردار میرم ... از پشت بوم صدای گربه میاد روی بچم اثر نذاره 😑🔫تو لقمم مو بود نپیچه دور گردن بچم خفه شه 😑🔫 یدونه کنجد رو نون بود بچم سقط نشه😑🔫 موز خوردم بچم نیوفته . کشمش خوردم بچم فلان نشه . یدونه بالشت جابجا کردم بچم ال نشه . مادرشوهرم با این وضعم میخاد بیاد خونمون شب نشینی ..مگه چند روزه دیگه داری تا زایمان ؟ دوهفتمه عزیزم😑😑😑🔫
آبگوشتو دیزی رو یکی میدونن اکثرا .ولی تو دیزی گوشت و پیازو سیب گوجه با نخود میزارن.بعد ابشو جدو میزا ...

مگه گوشت یخ زده که ازفریزر درمیاریم دیر میپزه ؟🤔

خدایا داده ونداده ات راشکر
آبگوشتو دیزی رو یکی میدونن اکثرا .ولی تو دیزی گوشت و پیازو سیب گوجه با نخود میزارن.بعد ابشو جدو میزا ...

تو خوابگاه یه بار دوستم پخت تو قابلمه معمولی رب و گوجه نداشت زرد بود گفت این دیزیه

جان مادرت نی نی یار دیگه منو تعلیق نکن این 4 رومین شماره کاربری هستفرادی که با ما هم عقیده هستن به ما آرامش میدهند" و افرادی که مخالف با عقیده ما هستن به ما دانش... و آدمی برای لذت بردن از زندگی به آرامش نیاز دارد و برای بهتر زندگی کردن به دا
گفته تا ساعت ۱ ظهر 

یه ساعته گوشت و مخلفاتش نمیپزه که عزیزم

کم کم آبگوشت ۳ ۴ ساعت وقت میخواد

من دیزی و از شب قبل میذارم حتی تا خوب جا بیفتته

در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خرخری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری
تو خوابگاه یه بار دوستم پخت تو قابلمه معمولی رب و گوجه نداشت زرد بود گفت این دیزیه

نه دیزی قرمز رنگه تقریبا و دمبه هم میندازن.بعد هر چه قد بیشتر بپزه جا بیوفته بهتره .الان بزار تا دو یا دیرتر ناهار بخور.

2706