2726
عنوان

خانه مادرشوهر

| مشاهده متن کامل بحث + 454 بازدید | 40 پست
بابای منم دقیقا همین بود البته تک پسر نبود ... ولی فدا بود ... فداااا 😕

بابای منم تک پسر نیس ولی بقیه خودشونو کشیدن کنار، افتاد گردن بابام.الان مامانم اینا خونه شونو جدا کردن ولی همچنان بابام در خدمت مادرشه و بقیه بچه ها فقط مهمونی میان و میرن

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نه بابا ماله من هرروز اضافی ترمیکنن هی زمین میخرن

انقدر ب اونجا حساس بودم 

دیگه پدرشوهرم خودش فهمیده بود از اونجا متنفرم

ب خدا کویر لوت بود ولی برا اون انگار باغ سرسبز !

اوایل هر رفته منو میبردن اونجا ... دیگه قاط زدم اصلا نرفتم

اخه من خودم بچه شمالم ... تو سرسبزی بزرگ شده بودم ...

اونجارو میدیدم مخم ج میکرد 😕😕😕

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇

مشکل اینه ک انقد اسم مادرشوهر بد دررفته ک کلا عروسا فوبیا دارن بهش ....من یسال باهاشون بودم جونم میگفتن انگار میگفتن زهر مار 😀😀خلاصه جدا شدم دیدم اینجوری نبوده

کلی اطلاعات حقوقی براتون میزارم تو تاپیک اطلاعات حقوقی امیدوارم ب دردتون بخوره ❤
2728
بابای منم تک پسر نیس ولی بقیه خودشونو کشیدن کنار، افتاد گردن بابام.الان مامانم اینا خونه شونو جدا کر ...

احتمالا بابای شما و من برادر از راه دور هستن 

خخخخخ

خدارو شکر الان تعطیلن،خواهرشوهرمو شوهرم میبرد دانشگاه میورد هرروز 

انتظار های بی خود دارن.اوایل ازدواج اینقدر برام عجیب بود این رفتار ها. هر جا میرفتیم باهامون بودن

ما یک‌شهر  دیگه ام ولی پدر شوهر و مادر پیر شدن و اونیکی پسرها هم خودشون را کشیدن کنار و شوهر من علاوه بر اینکه چند روز تو هفته میمونه پیشسون خرجشون را هم میده‌ هر چی مرخصی داره صرف  دکتر بردن اونهاست منم با بک بچه خونه بابامم که با خیال راحت بمونه. هیچکس مثل من نیست

خخخ خدارو شکر نجات پیدا کردی،دعایی برامنم بکن سرصبحی خیلی محتاجم

ان شالله ب حق همین ماه مبارک ب همه ارزوهای قشنگت برسی اجی ... 

ما یک‌شهر  دیگه ام ولی پدر شوهر و مادر پیر شدن و اونیکی پسرها هم خودشون را کشیدن کنار و شوهر من ...

وای چرا میدونو خالی کردی بچسب ب زندگیت

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 
2706