2737
2734
عنوان

خانه مادرشوهر

454 بازدید | 40 پست

کیا توی یه ساختمونند؟

منه بدبخت از دنیا بریده شده هستم هزار یکی داستان داریم شوهرم مثل یه کنیز باید در خدمتشون باشه کارای خاهراش بکنه امر های مادرش و دستورات باباش ی روز جمعه چشم ندارند شوهر بدبختم پیش من تو خونه باشه بیا حیاط رو جارو کن ماشینمونو ببر کارواش ال کن بل کن 

احترام منو دارند جرات ندارند ب من چیزی بگند ولی چقدر بدبحتیه تک پسر باشه شوهرت و بدتر توی ی ساختمون و نزدیکشون 

دعا کنید ب حال دل منه بدبخت ک امسال از اینجا برم

درمان پلی کیستیک و تنبلی تخمدان منم پلی کیستیک و تنبلی داشتم.اول از همه اقدام تعطیل تا۳ ماه جلوگیری بشه تا رحم اماده بشه.سردیجات تعطیل.خوردن دم نوش های گرم هرروز مثلا دم نوش چوب دارچین ،دم نوش زنجبیل و... ک با نبات بخوری.توی پریودی حمام نکنید جای سرد نشینید و پیاده روی داشته باشید و فعالیتتونو بالا ببرید تا رحم پاکسازی کامل بشه.توی پریودی هرروز کاچی مغزدار درست کنید بخورید من روز اول ی قابلمه درست میکنم و روزای بعد تااخر پریودیم یکمیشو گرم میکنم هرروز میخورم.طرز تهیه داره خاسیند میگم.هرروز دوسین ناشتا بخور (سیاه دونه 

بابای من اینجوری بود، مامانم خیلی اذیت شد. ما هم دیگه یکم بزرگ شدیم، صدامون دراومد

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

وای خیلی سخته 

من که یه شهر دیگه م 

ان شاء الله توام بری یه خونه ی جدا امسال

در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خرخری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری
من تو یه ساختمان نیستم، ولی چون همسرم تک پسره دقیقا همین مشکلات را دارم ومیجنگم... تازه ما فارسیم او ...

اون اوایل ازدواج مادرشوهرم اینا میخواستن اب بخورن ب شوهرم میگفتن بیا 😕😕😕

در این حد بودن !

برا منم ب حدی عجیب بود ...

ب ظاهر الان ی کم بی خیال شدن البته فقط ب ظاهر

خداوندا ب خاطر همه داشته ها و نداشته ها شکرت 😇
2738
براهمون از روزهای جمعه متنفرم ازساعت هفت باخانوادش رفتن باغشون کارکنن

اسم باغ رو نیار 

حالمو بهم زدن با اون باغشون ... باغ نبود ک کویر بود 😕

خیلی هم دوسش داشت پدرشوهرم 

خداروشکر فروخت خونه خریدن من راحت شدم 😕

بابای من اینجوری بود، مامانم خیلی اذیت شد. ما هم دیگه یکم بزرگ شدیم، صدامون دراومد

بابای منم دقیقا همین بود البته تک پسر نبود ...

ولی فدا بود ... فداااا 😕

منم تو یه حیاطم اونا طبقه پایین من بالام تنها چیزی که اذیتم میکنه اینه که مادرشوهرم به همچی گیر میده یا اگه کم آرین صدایی بچه ام اینجاد کنه میاد میگه ما آسایش نداریم از دست شماها نده چیزی دست بچه که بزنه در دیوار صدا میاد خیلی چیزای دیگه اما چیکار کنم شوهرم نمیره از این خونه ها البته کلی زحمت کشیده تا درست کرده طبقه دوم همه پولشو گذاشته اما الان هیچکی قبول نداره میگن نه فردا که یکی دیگه داماد بشه شما باید پاشین 

2706