2726
عنوان

تپش قلب

| مشاهده متن کامل بحث + 148 بازدید | 31 پست
من رفتم دکتر گفت بخاطر افتادگی دریچس... دارو داده فقط برای مواقعی ک خبر بد بشنوم یا هیجانی بشم  ...

منم افتادگی دریچه میترال دارم چندسال پیش اکوی قلب دادم پرانول استفاده کردم و خوب شده بود ولی الان مدل تپشش فرق کرده

هرکس به طریقی دل مامیشکند،بیگانه جدادوست جدامیشکند😔😔😔

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

فکر به گذشته افسردگی میاره ینی بی حوصله و کسل میشی عزیزم ترس از آینده هم اظطراب میاره...من همش به آی ...

اره درسته

ممنون عزیز

منم افتادگی دریچه میترال دارم چندسال پیش اکوی قلب دادم پرانول استفاده کردم و خوب شده بود ولی الان مد ...

عزیزم افتادگی درمان قطعی نداره اون داروهایی ک میدن فقط بخاطر اینه ک استرس و هیجان انچنانی نداشته باشید وگرنه این مشکل همیشه باهامون هست

دچار ِ عشق ِ تو که می شوم دلم از ذوق سوت میکشد.. عجب تفاهمی داریم ما تمام ِ دغدغه ام این است زودتر به دنیا بیایی. زودتر باسواد شوی با سواد ِ عشق. تا بفهمی که جان ِ من چقدر تو را عاشق است نازکم دلیل ِ این همه رعایت ِ عاشقی ِ من حضور ِ توست جانکم. به من نگاه کن ببین چگونه دوستت دارم چگونه وقتی حتا نمیبینمت ، بیشتر دوستت دارم. از کنار ِ باغ ِ خاطراتم که رد می شوم تو بهترین خاطره از تمام ِ امسالی... عزیزکم چه خوب که هستی چه خوب که قرار است بیایی تا قاصدک بچینیم برای هم آرزو کنیم چه خوب که من قرار است مادرت باشم قرار است به جان من قسم یاد کنی قرار است صدایم کنی قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی... و وقتی که خوابی دلشور ه داشته باشم که مبادا کابوس ببینی... قرار است برایت و ان یکاد بخوانم که چشم زخم نبینی قرار است با تو راه روم که یاد بگیری ...زمین نیفتی. و هزار قرار دیگر که فقط خدا میداند چقدر شنیدنی و ُ دیدنیست. تو از خورشید هم برای من گرم تری از ماه هم زیبا تری😍❤ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
2728
احتمالا عصبیه این علایم رو‌منم داشتم فقط باید کارای لذت بخش انجام بدی

اخه کدوم لذت

از گذشتم حالم به هم میخوره

حس میکنم همه تصمیمات و کارام اشتباه محض و خریت بوده😢

عزیزم افتادگی درمان قطعی نداره اون داروهایی ک میدن فقط بخاطر اینه ک استرس و هیجان انچنانی نداشته باش ...

هعععی

ممنون عزیزم

منم افتادگی دریچه میترال دارم چندسال پیش اکوی قلب دادم پرانول استفاده کردم و خوب شده بود ولی الان مد ...

من هشت سال پیش سیزده سالم بود گفتن قلبت یک صدای اضافه داره رفتم اکو گفت هیچی نیست..بعد الان پانیک دارم و قلبمم تیر میکشه..ب نظرتون بازم برم هیچی نیست؟

من هشت سال پیش سیزده سالم بود گفتن قلبت یک صدای اضافه داره رفتم اکو گفت هیچی نیست..بعد الان پانیک دا ...

بنظرم لازمه بری ولی فعلا تا بساط این کرونای لعنتی برچیده نشده نرو

پانیک چی هست عزیزم؟!

تپش قلب و تیر کشیدن قلب و گرفتگی نفس ..چطور

چون منم این علایم رو‌ دارم اکو قلب هم رفتم ولی گفت چیزی نیست..دکتر گفت پانیکه...عصبیه...میخاستم ببینم نکنه منم افتادگی دریچه س...ب نظرت اکو چند سال پیش گفتن چیزی نیست اطمینان بخشه؟

چون منم این علایم رو‌ دارم اکو قلب هم رفتم ولی گفت چیزی نیست..دکتر گفت پانیکه...عصبیه...میخاستم ببین ...

عزیزم افتادگی دریچه چون یه مشکل عادی هست زیاد دکترا توجه نمیکنن من شاید ۱۰ یا ۱۵ بار دکتر رفتم ک اخر یکیشون فهمید مشکلم چیه بقیه میگفتن سالمه 😑

دچار ِ عشق ِ تو که می شوم دلم از ذوق سوت میکشد.. عجب تفاهمی داریم ما تمام ِ دغدغه ام این است زودتر به دنیا بیایی. زودتر باسواد شوی با سواد ِ عشق. تا بفهمی که جان ِ من چقدر تو را عاشق است نازکم دلیل ِ این همه رعایت ِ عاشقی ِ من حضور ِ توست جانکم. به من نگاه کن ببین چگونه دوستت دارم چگونه وقتی حتا نمیبینمت ، بیشتر دوستت دارم. از کنار ِ باغ ِ خاطراتم که رد می شوم تو بهترین خاطره از تمام ِ امسالی... عزیزکم چه خوب که هستی چه خوب که قرار است بیایی تا قاصدک بچینیم برای هم آرزو کنیم چه خوب که من قرار است مادرت باشم قرار است به جان من قسم یاد کنی قرار است صدایم کنی قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی... و وقتی که خوابی دلشور ه داشته باشم که مبادا کابوس ببینی... قرار است برایت و ان یکاد بخوانم که چشم زخم نبینی قرار است با تو راه روم که یاد بگیری ...زمین نیفتی. و هزار قرار دیگر که فقط خدا میداند چقدر شنیدنی و ُ دیدنیست. تو از خورشید هم برای من گرم تری از ماه هم زیبا تری😍❤ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
بنظرم لازمه بری ولی فعلا تا بساط این کرونای لعنتی برچیده نشده نرو پانیک چی هست عزیزم؟!

حمله عصبیه بخاطر استرس شدید یا یک حادثه تلخ پیش میاد...تنگی نفس و تپش قلب و هزار تا علایم دیگه داره که همش از اعصابه

خب باید چیکار کنی؟

داروی خاصی نداره فقط از استرس و هیجان دورباش ... وقتی قلبت دردگرفت اگه کسی هست بگو پشتتو ماساژ بده و یه لیوان اب بخور و دیگه بیخیالش شو

عزیزم افتادگی دریچه چون یه مشکل عادی هست زیاد دکترا توجه نمیکنن من شاید ۱۰ یا ۱۵ بار دکتر رفتم ک اخر ...

پس این مشکلات ک دارم از قلبه؟؟؟داروی اعصاب میخوردم خوب بودم..دکتر اعصاب هم رفتم گفت از اعصابه از قلب نیست

2706