2726
عنوان

تپش قلب

148 بازدید | 31 پست

سلام عزیزان

من چند روزیه ک قلبم خیلی غیرعادی میزنه طوری که حس میکنم قلبم هری میریزه

تپشش خیلی شدیده بخاطر کرونا هم جرات ندارم برم دکتر کسی بوده اینطوری باشه؟!

هرکس به طریقی دل مامیشکند،بیگانه جدادوست جدامیشکند😔😔😔

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
من یه علائم دیگه ای مثل درد دست چپ درد شونه ودرد قفسه سینه و تپش قلب داشتم ررفتم دکتر گفت پانیک دارم ...

من هیچ علامت دیگه ای ندارم نمیدونم چمه

استرس یه حدی همیشه دارم متاسفانه

استرسمو کم میکنم..ب هر نحوی شده که واقعا سخته...بیخودی دلشوره دارم...من پانیک دارم ی اختلال اضطرابی ...

منم یه اضطراب همیشگی دارم دقیقا نمیدونم چه مرگمه ولی به گذشته ها زیاد فکر میکنم به اشتباهاتی ک کردم و رفتارهای بدی ک دیگران باهام کردن خلاصه همیشه ی اضطرابی دارم

من ...نفسم میگیره و تپش شدید و تیرکشیدن قلب

دچار ِ عشق ِ تو که می شوم دلم از ذوق سوت میکشد.. عجب تفاهمی داریم ما تمام ِ دغدغه ام این است زودتر به دنیا بیایی. زودتر باسواد شوی با سواد ِ عشق. تا بفهمی که جان ِ من چقدر تو را عاشق است نازکم دلیل ِ این همه رعایت ِ عاشقی ِ من حضور ِ توست جانکم. به من نگاه کن ببین چگونه دوستت دارم چگونه وقتی حتا نمیبینمت ، بیشتر دوستت دارم. از کنار ِ باغ ِ خاطراتم که رد می شوم تو بهترین خاطره از تمام ِ امسالی... عزیزکم چه خوب که هستی چه خوب که قرار است بیایی تا قاصدک بچینیم برای هم آرزو کنیم چه خوب که من قرار است مادرت باشم قرار است به جان من قسم یاد کنی قرار است صدایم کنی قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی... و وقتی که خوابی دلشور ه داشته باشم که مبادا کابوس ببینی... قرار است برایت و ان یکاد بخوانم که چشم زخم نبینی قرار است با تو راه روم که یاد بگیری ...زمین نیفتی. و هزار قرار دیگر که فقط خدا میداند چقدر شنیدنی و ُ دیدنیست. تو از خورشید هم برای من گرم تری از ماه هم زیبا تری😍❤ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
من ...نفسم میگیره و تپش شدید و تیرکشیدن قلب

منم نفسم میگیره ولی تیر نمیکشه

چیکار میکنی دارو خوردی تاحالا؟

بنظرت پرانول بخورم؟

منم یه اضطراب همیشگی دارم دقیقا نمیدونم چه مرگمه ولی به گذشته ها زیاد فکر میکنم به اشتباهاتی ک کردم ...

فکر به گذشته افسردگی میاره ینی بی حوصله و کسل میشی عزیزم ترس از آینده هم اظطراب میاره...من همش به آینده فکر میکنم ک قراره چی بشه..باید سعی کنی کنترل کنی دمنوش های آرامبخش مثل اسطوخدوس بهار نارنج بخور خوبه

منم نفسم میگیره ولی تیر نمیکشه چیکار میکنی دارو خوردی تاحالا؟ بنظرت پرانول بخورم؟

من رفتم دکتر گفت بخاطر افتادگی دریچس... دارو داده فقط برای مواقعی ک خبر بد بشنوم یا هیجانی بشم 

پرانول خوبه ولی اثرش کوتاه مدته 

دچار ِ عشق ِ تو که می شوم دلم از ذوق سوت میکشد.. عجب تفاهمی داریم ما تمام ِ دغدغه ام این است زودتر به دنیا بیایی. زودتر باسواد شوی با سواد ِ عشق. تا بفهمی که جان ِ من چقدر تو را عاشق است نازکم دلیل ِ این همه رعایت ِ عاشقی ِ من حضور ِ توست جانکم. به من نگاه کن ببین چگونه دوستت دارم چگونه وقتی حتا نمیبینمت ، بیشتر دوستت دارم. از کنار ِ باغ ِ خاطراتم که رد می شوم تو بهترین خاطره از تمام ِ امسالی... عزیزکم چه خوب که هستی چه خوب که قرار است بیایی تا قاصدک بچینیم برای هم آرزو کنیم چه خوب که من قرار است مادرت باشم قرار است به جان من قسم یاد کنی قرار است صدایم کنی قرار است هزار بار برایت لالایی بخوانم تا بخوابی... و وقتی که خوابی دلشور ه داشته باشم که مبادا کابوس ببینی... قرار است برایت و ان یکاد بخوانم که چشم زخم نبینی قرار است با تو راه روم که یاد بگیری ...زمین نیفتی. و هزار قرار دیگر که فقط خدا میداند چقدر شنیدنی و ُ دیدنیست. تو از خورشید هم برای من گرم تری از ماه هم زیبا تری😍❤ ۱۴۰۰/۰۱/۲۶
شما چتون بود؟

تپش قلب و تیر کشیدن قلب و گرفتگی نفس ..چطور

2706