2737
2739
عنوان

کیا هنوز قرنطینه هستن؟ فکر کنم کرونا تموم شد...

| مشاهده متن کامل بحث + 2026 بازدید | 82 پست

عزیزم بانک خیلی از بیمارستان خطرناک تره .بگو مواظب باشه شوهرت

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

خیلی خوبه.واقعا خانواده بادرک بالا جزو نعمتهاست.من همسرم رو نمیتونم مجبور کنم به دیدن خانواده اش نره ...

خانواده خودم ایران نیستن بیشترشون فقط مامانم هست که یه استان دیگه هست

اما خانواده همسرم تهران هستند و فقط ۱۰دقیقه فاصله  هست

اما الان ۵۳روز هست نرفته دیدنشون 

با اینکه خیلی وابسته هست و آدمای خوبی هستند

خودشون گفتن نیاین ما قرنطينه ایم 

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
2728
معمولا هدف منده . جالب نیست . همه میدونیم . فیتیلش دست مردم نیست . 

به نظرم درج آمار بسیار ناشیانه هست

آمار مبتلاها با آمار فوت با هم میره بالا یا پایین

در حالی که فوتی های دیروز کیس های شناسایی شده در هفته و شاید هفته های قبل باشه

که مرز ۳۰۰۰نفر بود 

و اینکه فقط ایران نمودار خطی داره

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
تف تو غربت تفففف من از خود تابستون خونوادمو ندیدم  دلم ب عید خوش بود اونم زهرمار شد 😕

منم 😔

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊

دیشب به مناسبت تولد امام زمان ۱۵تا ماشین تزیین شده با مصدای بلند مولودی و بوق از کوچه ما رد شدن از پنجره نگاه کردم دیدم زن و مرد و بچه هست که تو این ماشینها چپیدن حالا تک و توکی هم ماسک داشتن 

به کار و حماقتشون خندیدم اخه اینا که به جای اینکه ثواب کنن بیشتر میشن ناقل کرونا و باعث مرگ یه سری ادم کارشون هم هیچ جذابیتی نداشت😤

محتاجم به دعا
2738