2726
عنوان

کیا هنوز قرنطینه هستن؟ فکر کنم کرونا تموم شد...

| مشاهده متن کامل بحث + 2026 بازدید | 82 پست

ماهم مث شما بااین تفاوت که همسرم از ددم اسفند نرفت سرکار هرکس هم زنگید گفت بعد کردنا.خیلیاهم مسخره ش کردن ولی روش اثری نذاشت.. دیروز رفت کمی سیب زمینی پیاز بگیره اومد خونه کلی اعصابش بهم ریخته بود.گفت خیابون پرمسافر بود مگه اینا نگفتن راه هارو بستن پس اینهمه مسافر چکارمیکنه ت خیابون؟؟؟گفتم حتما قراره همه چی عادی بشه به قول خودشون😒 ازاونورم  تو اشناها اونایی که رعایت نکردن هرزمان میزنگن کلی مسخره مون میکنن

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله ولی بعضیها هم نکردند،باید کشور توان اقتصادی و برنامه ریزی داشته باشه.اون کشورهایی که کردن شهروند ...

ولی خیلی ها برای کارهای غیر واجب می رن بیرون

فقط بحث کار و پول نیست

جشن نامزدی مفصل و پر مهمون تو این شرایط واجبه؟

ماهم توفامیلامون ازاینا داریم  یه بنده خدایی ازفامیلامون میگفت الکیه اینا همه سیاستشونه 😐😐😐 ...

وای منم از این حرفا زیاد شنیدم اینقد حرصم در میاد

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
2728
ما که تو شهر خودمونیم دوماهه مامانمو ندیدم

هفت ماه!

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
وای منم از این حرفا زیاد شنیدم اینقد حرصم در میاد

دقیقااا 

کل دنیا دارن دروغ میگن

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
ولی خیلی ها برای کارهای غیر واجب می رن بیرون فقط بحث کار و پول نیست جشن نامزدی مفصل و پر مهمون تو ...

البته که نه! وقتی اعتماد بین مردم و دولت نیست میشه همین که خیلیها باور نمیکنند که موضوع جدیه.البته در جاهایی که جمعیت کمه مردم میتونن برای پیاده روی بیرون برن ولی ایران که تراکم بالا داره نه.

البته که نه! وقتی اعتماد بین مردم و دولت نیست میشه همین که خیلیها باور نمیکنند که موضوع جدیه.البته د ...

خوب وقتی مردم مجبورند برند سرکار 

ازدحام خود به خود پیش میاد 

نمیشه هم برند سرکار هم انتظار رعایت قرنطینه رو داشت که 

دیروز منم رفتم نون بخرم کلی عصبی شدم...نونوایی همهدبه هم چسبیده بودن من با فاصله بودم فقط دیدمدهیچ کس کنار نمیره که من برم نونمو بگیرم نوبتم خیلی وقته گذشته..دیگه رفتم جلو و گفتم اینقد جفت واینستین .یه کم تکون خودگردن.چند سانت فقط.بعد یکی هم اون وسط گفت گرفتار شدیم والا.من نمیدونم مردم اگرم خرید دارن چرا خانوادگی میان.خوب یه نفر بیاد هر کوفتی میخواین بخره دیگه.بخدا من از اول اسفند سه بار رفتم نونوایی...میرم کلی میخرم میذارم فریزر که دیر به دیر برم

نامه ای به فرزند نداشته ام:کجایی جان مادر؟من که مردم از چشم انتظاری...خسته نشدی از بازی با فرشته ها..من دلتنگ توام، دلتنگ بوی تنت دلتنگ ب اغوش کشیدنت تو دلتنگ من نیستی جان مادر؟روزها موهای طلاییت رو شونه میکنم ناخن هاتو لاک میزنم  بعد پشیمون میشمو لاکت رو پاک میکنم صورت نازت رو ب جای وضو میشورمو کنار جانماز خودم برات جانماز پهن میکنم نمازم که تموم میشه سرم رو برمیگردونم تا بهت لبخند بزنم اما میبینم همه اونا خیال بود،یه خیال خوش...شب هایی که خوابت رو میبینم دلم نمیخواد هیچوقت بیدار بشم اما بیدار میشم و دوباره روی خودم آوار میشم ...بسه دیگه چشم انتظاری بیا مادر بیا😭😭😭😭
دقیقااا  کل دنیا دارن دروغ میگن

اره انگار فقط تو کشور خودمونه. میدونی اینا ی عده ان که اصلا هیچگونه اخباریو نگا نمیکنن. 

اهدای عضو، اهدای زندگی🌹🌹🌹                                         من حامی اهداء عضو هستم. برای ثبت نام به سایت ehda.ir مراجعه کنید.♥️♥️♥️
2706