2737
2734

سلام

من و بچه هام دقیقا از اول اسفند قرنطینه این تو خونه

فقط شوهرم می‌ره سرکار و هفته ای یه بار خرید های ضروری

احساس میکنم خیلی ها قرنطینه رو شکستن و می رن مهمونی و بیرون

دوستم تو اینستا عکسای جشن نامزدی خواهرشو گذاشته

دیروز بود

همه چسبیده بودن به هم عکس گرفتن

یعنی کرونا تموم شده

چقدر بی خیالن

من که از حقم نمیگذرم

اینارعایت نکنند و مریضی همین طور ادامه پیدا کنه

مای بیچاره روزها و هفته ها تو خونه بپوسیم

...

نه بابا هنوز دیروز ۱۷۰۰ نفر مبتلای جدید داشتیم

ای پروردگارِ من، از آنچه بر سرم آمده، دلتنگ و بی‌طاقتم، و جانم از آن اندوه که نصیب من گردیده، آکنده است؛ و این در حالی است که تنها تو می‌توانی آن اندوه را از میان برداری و آنچه را بدان گرفتار آمده‌ام دور کنی. پس با من چنین کن، اگر چه شایسته‌ی آن نباشم، ای صاحب عرش بزرگ.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مام تو خونه ایم  ولی خیلیامسافرتشونم رفتن گشت و گذارشونم کردن حالا برمیگردن دوباره پیک کرونا میره بالا

در پی رد و قبول عامه خود را خر مساز*چونکه نبود کار عامی جز خری یا خرخری*گاو را باور کنند اندر خدایی عامیان*نوح را باور ندارند از پی پیغمبری
2728

من ی پوست انداختم 

بارونو دوست دارم هنوز 🌧🧡چون تو رو یادم میاره💑حس میکنم پیش منیوقتی که بارون میباره👫🥰بارونو دوست دارم هنوز 💓🌈بدون چتر و سرپناه😓☔وقتی که حرفای دلم 😔🙂💔جا میگیرند توی یه آه🌬🚫
2738

نباید آمار رو اعلام میکردن 😖😖😖

منم از پنج اسفندتاحالا توخونه ام توشهرغریب دلم برای مامانم پرکشیده 

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
2706