2733
2734
عنوان

مزاحم تلفنی من و شوهرم

426 بازدید | 15 پست
شوهر من ک اقده ای نیست دیروز ی مزاحم داشتم از لهجش فهمید شوهرم همشهریه هی زنگ میزد اس میداد شوهرم گوشیو گرفت هر چی فوش بود با داد بیداد بهش داد نسبت ب منم بی محل شدع بود یکم هیچوق ندیدم غیرتی بشه روم ینی کلا گیر نمیده 
چقدر سخته دوریت نفسم من توبه کردم امیدوارم توم منو بخشیده باشی🙏🙏🙏🙏🙏

مرده هم پررو پررو فوش میداد!البته ن ب تندیه فوشهای شوهرم ضمنن من جدیدن مزاحمای مشکوک پیدا کردم حس میکنم اشنان میخوان اذیتمون کنن

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
باهاش حرف بزن بگو عزیزم تقصیر من چیه مزاحم تلفنی دارم

اخه کلا گاهی اعصاب نداره محلش نمیدم تا خودش نیاد طرفم دیروزم همش تو تلوزیون بود

2738
 شوهرمن زنده نمیزاره کسی که بخواد مزاحم من بشه.واسه همون خودم یجوری حلش میکنم جرات نمیکنم بگم

خب دیگه بیشتز فوش نمیتونن کاری ب مزاحم تلفنی داشته باشن میشه؟

توضیح ندی بدتر میشه

گف خط جدید میگیرم برات رف فیلم اکشن دید متفرم از فیلم اکشن انگار هووی منه

مرده هم پررو پررو فوش میداد!البته ن ب تندیه فوشهای شوهرم ضمنن من جدیدن مزاحمای مشکوک پیدا کردم حس می ...

فحش دادن که خیلی حرکت بدتریه.نباید اهمیت میدادین.در ضمن ”عقده”

خب دیگه بیشتز فوش نمیتونن کاری ب مزاحم تلفنی داشته باشن میشه؟

من یبار شوهرم عابر کار داشت من تو ماشین بودم یکی اومد بهم تیکه انداخت  خیلی کتکش زد تا حد مرگ زدش تا چند روز دادگاه و دادگاه کشی داشتیم..مزاحم تلفنی نه نمیتونه کاری کنه..اما من هیچوقت نمیگم

من یبار شوهرم عابر کار داشت من تو ماشین بودم یکی اومد بهم تیکه انداخت  خیلی کتکش زد تا حد مرگ ز ...

وای اره برامن پیش اومد از ترس ب شوهرم نگفتم!

باردار بو شوهرم رف فروشگاه من تو ماشین ی مرده اومد از طرف ماشین رد شد گف شماره نمیخوای جیگر!من از ترس دستام یخ زد ک شوهرم نبینه دردسر بشه هی اومد رف اخرش من شیشه رو دادم بالا ینی قبلش گذم بود نمیتونستم نفس بکشم وگرنه زودتر میدادم بالا شوهرم اوند داد زدم چرا منو تنها میذاری هر چی گف کی بود داد زد گفتم نمیدونم رف در حالیکه اون طرف وایساده بود نگفتم کیه

من یبار شوهرم عابر کار داشت من تو ماشین بودم یکی اومد بهم تیکه انداخت  خیلی کتکش زد تا حد مرگ ز ...

منم مزاحم داشتم انگار دورهم بودن چند نفر .هم زن هم مرد‌ حرفهای زشت میزدن شوهرم گوشی ازم برداشت جوری باهاشون حرف زد من که گرخیدم. دیگه مزاحم نشد .البته شوهرم اول گفت تو جواب بده گوشی رو بلندگو گزاشته بود وقتی فهمید چی میگن آتیشی شد😁

اگر کسی را دیدید که از همه چیز لذت میبرد،سخت نمیگیرد،میخنددومیخنداند بی مشکل نیست بلکه اوطوفان هولناکی را پشت سرگزاشته است واکنون قدر داشته هایش را میداند.
2706