2733
2734

یه نفر بهم گفت پسری که شغل وکار عالی داره که نمیاد دختر سی ساله مثل تورو بگیره بعد مثال زد که فلانی که اومد خواستگاریت چون کارگر بوده وبهش دختر کم سن نمیدادن اومد خواستگاریت وگرنه کی دختر کوچیک به اون میده بعد بهم گفت میبینی داداش خواستگارت راننده تریلی هسش ودرامد میلیونی داره دختر کوچیک گرفته اما این داداشش واسه تو اومده بود خیلی ناراحتم یعنی من بخاطر سنم انقدر بی ارزش شدم 

خدایا داده ونداده ات راشکر

حقو ولش ادب فداش😐😐😐😐

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
2738

آدمی که حرف مردم براش مهم باشه زندگیش تباهه .برای خودت شادباش کنار همسرت و اینم بدون پول عشق نمیاره .

من یک روستایی هستم 🤗اینجا بدنیا اومدم و اینجا ازدواج کردم 💑بعضیا اگه بخوان کسی رو تحقیر کنن بهش میگن دهاتی 😔من دهاتی ام 😊دهاتی فحش نیست 🌹پنجره ی خونه کوچیکم هرروز رو به آسمون و کوه و دشت و درخت باز میشه 😍مرغ و خروس و گنجشک ها پایین پنجره هر روز منتظر خرده نون های منن😁اینجا لذت هایی رو داریم که فوق العادس 😉نون و کلوچه محلی ،پیاده روی توی طبیعت ☺لباسهای رنگارنگ و سادگی و صمیمیت ❤برات یه آرزوی خوب میکنم دوستم 😍دلت شاد باشه و تنت سالم و یه روز خوب توی یه روستای قشنگ 😍کنار مردمی که مهربونن🌹
2706