2737
2734

نگران نباش جدیدا واسه اکثرا میزنن مخصوصا بالای سی  سال 

منم زده بودن برام سل فری دو هفته خیلی سخت گذشت تا جوابش اومد الانم دخترم صحیح و سالمه شکر خدا الان دقیقا نشسته رو گردنم 😐

نگران نباش جدیدا واسه اکثرا میزنن مخصوصا بالای سی  سال  منم زده بودن برام سل فری دو هفته ...

واااییی اره خییلی نگرامم خیلی فکرهای چرت و پرت میاد تو مغزم.خدا برات صحیح و سالم نگهش داره

*** حول حالنا ای احسن الحال**

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
نگران نباش جدیدا واسه اکثرا میزنن مخصوصا بالای سی  سال  منم زده بودن برام سل فری دو هفته ...

الان این نگرانی رو دارم که سل فری ک صد در صد نیست بعدش اینا پول بگیرن و  الکی الکی بزنن سندرم داون منفی بعد خدای نکرده بچه مریض به دنیا بیاد نمیشه شکایت کرد که چون خودشون گفنن صد در صد نیست ما بهتون گفتیم.

2738

نمیدونم این دکترا چرا جدیدا هرکی میره پیششون واسش سل فری می‌نويسن منم واسه خواهرم نوشت خداروشکر بچش سالم بود.. منم عدد ان تیم دو و یک دهم بود اما آزمایش غربالگریم کاملا نرمال به منم گفت عدد ان انتیت نرماله و بالاتر از دو یکم خطرناکه برو سل فری بده نرفتم.تو نت سرچ کن نرمال ان تی تا 2/5 حتی تا سه هم هست اونوقت نمیدونم فاز این دکترا چیه 

نمیدونم این دکترا چرا جدیدا هرکی میره پیششون واسش سل فری می‌نويسن منم واسه خواهرم نوشت خداروشکر بچش ...

اره برای منم یک و شش بود غربتلگری اولم ریسک وسط داد.خدا بچه تو و خواهرت رو از بلا حفط کنه 

اره برای منم یک و شش بود غربتلگری اولم ریسک وسط داد.خدا بچه تو و خواهرت رو از بلا حفط کنه 

ممنون عزیزم.. هیچ نگران نباش توکل برخدا. این سل فری ها همشون جوابشون خوبه. ان شاء الله بچه ی سالم و صالح و خوشمل نصیبت بشه

ممنون عزیزم.. هیچ نگران نباش توکل برخدا. این سل فری ها همشون جوابشون خوبه. ان شاء الله بچه ی سالم و ...

انشاالله ممنونم ک شرکت کردین حرف زدن ادم رو اروم می کنه

2706