2733
2739
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 خودت به اونا رفتی؟

نه دیگه نرفته نمیبینی چه حرصی میخوره 😂😂😂😂😂😂😂😂😂

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

تهرانم میگم شنبه زنگ بزن به حکیم با شوهرت باید برید باهم سه ماه هم هردو باید دارو مصرف کنید بعد ...

من اول باید چندماه کارمو ببوسم بذارم کنار که سطح استرسم کم بشه بعد ادامه بدم شمارشو بفرست ممنون هروقت وقت کردی البته

تو فامیل پدری من فقد یه چیزشون خیلیی خوبه اینکه  خیلی خیلی دیر موهاشون سفید میشه مامان بزرگم 80 ...

وای عزییییزم😂

ولی خدا نیاره غم مرگ والدین من بعد از پدرم تو این یکسال یهو پنجاه تا تار موم سفید شد

قبلش چند تا دونه فقط داشتم تا سی و شش سالگی

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
2731
تو فامیل پدری من فقد یه چیزشون خیلیی خوبه اینکه  خیلی خیلی دیر موهاشون سفید میشه مامان بزرگم 80 ...

من از۱۵سالگی موهام سفید شدم الان جلو سرم همش سفیده😢

خدایا سپاس که همدم لحظه های منی😍😍😍😍😍   ......کاربری دومم
🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣 خودت به اونا رفتی؟

ارهه  طفلی بابام به عموهاش رفته خیلی زود موهاش سفید شد ولی عموم و عمم ن به مادر بزرگم رفتن خودمم به اون رفتم درکل ته چهرمم خیلی شبیه مادر بزرگمه مخصوصا موهام و چشم و ابروم

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
2738

خدا به سر شاهده نخوابیدم جون عمه هاتون برید من بخوابم اصلا نخوابیدم دارم کف زمین غش میکنم 😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂

تادیداری بعد بدرود 

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
وای عزییییزم😂 ولی خدا نیاره غم مرگ والدین من بعد از پدرم تو این یکسال یهو پنجاه تا تار موم سفید شد ...

خدا بیامرزدش عزیزم الهی بهشت جایگاهش باشه

من اول باید چندماه کارمو ببوسم بذارم کنار که سطح استرسم کم بشه بعد ادامه بدم شمارشو بفرست ممنون هروق ...

عزیزم اون دارو میده خودش آرومت میکنه

اصلا نگران نباش لازمم نیست کارتو ببوسی بذاری کنار

اون اگهخدا بخواد از سنگ بچه درمیاره

به شرطی بخورید داروهاشو بدون وقفه و مرتب

شمارشو سیو کردم بنویس

۷۷۵۰۹۸۱۸

یکی میکفت زفتم پیشش بهم نشون داد عکس یه خامم و آقا و دو بچه

میکفت اینارو ببین تازه اوردن برام

داستن طلاق میکرفتن تو دادگاه دیدمشون واسه بچه به قاضی گفتم حکمو نده سر شش ماه خانم رو حامله تحویل میدم به همسرش

میگفته دوبلو باردار شده. و زایمان کرده و اومده بود باهاش عکس گرفته بود

منشیش میکفته ازین چیزا اینحا هرهفته داریم که بچه هاشونو میارن با حکیم عکس میگیربعضیا بعد پونزده سال ناباروری سه ماهه باردار میشن

بعد پرسیده گفته مورد داشتید نشده باشه گغته نه

مگه برن دیگه نیان

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
چ عالی لر کجاست؟؟

والا خواهر نمیدونم فقد  داداشم گف لرن دیگه نگف لر کجاست ولی خیلیی خیلی دختر مهربون و خوبیه

لطفا یه صلوات بفرس واسه سلامتی و ظهور آقا امام زمان‌ (عج)                                  
خدا به سر شاهده نخوابیدم جون عمه هاتون برید من بخوابم اصلا نخوابیدم دارم کف زمین غش میکنم 😂😂😂😂😂 ...

برو بخواب من تازه سردردم خوب شده از بی خوابی😊😊

2706