2737
2739
عنوان

قبل قرنطینه

148 بازدید | 8 پست

قبل قرنطینه عادت داده بودم خودم رو بیشتر روز سرپا و مشغول نگه دارم....

اگر چیزی اذیتم می کرد سعی می کردم بنویسمش و بعد آروم بگیرم‌.....

روزای سخت همیشه سراغ آدما میان، ولی خب به مرور یاد می‌گیری با سختی‌ها کنار بیای..... 

دلم می خواد توو خیابون قدم بزنم، یه ساندویچ بدون ترس از مریض شدن بگیرم و موقع خوردنش بی اختیار به دوست داشتن یا نداشتن فکر کنم، به تنها بودن یا نبودن فکر کنم... و به کارهایی که باید انجام بدم و به وقت کمی که دارم ....

هیچ وقت توو بچگی فکر نمی کردم برای عاشقی باید دعا کرد، برای خوشبختی باید از خدا کمک خواست، همیشه به این باور داشتم عاشقی خود به خود اتفاق می افته و هیچ وقت به ذهنم نرسیده بود میشه برای خوشبختی دعا کرد شاید چون اونقدر بچگی پیچیده بود، اونقدر به نوجوانی وارد شدن عجیب بود که حتی به ذهنم نمی رسید ممکنه بزرگتر شدن حتی عجیب ترم باشه.... من درگیر گذشته بودم، درگیر نگرانی هایی که از بچگی باهام می اومد و نمی ذاشت که بزرگ رو شدن رو با تمام چالش هاش درست ببینم.....

شاید اگه توو بچگی از خدا عشق و خوشبختی رو کنار هم آرزو کرده بودم... الان هر دو رو داشتم و شاید از نداشتنش هیچی نمی فهمیدم! 

واقعا داشتنش مهم تره یا نداشتن؟!!!! 

خیلی قشنگ بود. اینایی که گفتی به جای خود. واقعا دارم به این فکر میکنم که برای بیرون رفتن از خودنه بدون دغدغه هم دیگه باید دست به دعا بشیم

بچه مون با تقریبا دو سال و خورده ایی سن اینقد رفتیم بیرون بهش گفتیم به چیزی دست نزن اعصاب خودم خورد شده

کاملا درک کرده که نباید به چیزی دست بزنه و نگرانیم اینه یه وسواس با خودش ببره به اینده ش. 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

گاهی ‘نداشتن’ یک چیز می‌ارزه به داشتنش...

منم دلم خیلی تنگه روزای قبل قرنطینه ست

همش میگم خدایا یعنی اون روزا دوباره برمیگرده؟

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 
2728
خیلی قشنگ بود. اینایی که گفتی به جای خود. واقعا دارم به این فکر میکنم که برای بیرون رفتن از خودنه بد ...

تو این شرایط سر و کله زدن با شوهر و بچه ها و نگرانی براشون از قرنطینه هم سخت تره

فقط 3 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه برای سالم به دنیا اومدن تو دلیم یه صلوات مهمونم کنی؟  اَللّهُمَّ صَلِّ عَلَى مُحَمَّــــــــدٍ وآلِ مُحَمَّد ﷺ 

چقد قشنگ مینویسی لذت بردم😍،به نظر من هر چیزی به وقتش اتفاق میوفته برامون حتی عشق،اینکه مدام منتظر باشیم چشم به راهش باشیم باعث میشه اذیت بشیم باید بسپاریمش به گذر زمان،شاید یه نگاهی به دورو برمون بندازیم بگیم ای وای همه هم سنو سالام یا کوچیکترام عشقو تجربه کردن من تجربه نکردم چرا؟!خب قرار نیست همه عشقو تو یه سنو زمان خاص تجربه کنن، قرار نیست همه تو یه سن خاص مادر بشن و عشق مادر فرزندیو تجربه کنن،یهو تو زمانو وقتی که فکرشو نمیکنی تو ناکجا آباد برات اتفاق میوفته فقط کافیه زندگیو آسون بگیری زندگیو زندگی کنی

خیلی قشنگ بود. اینایی که گفتی به جای خود. واقعا دارم به این فکر میکنم که برای بیرون رفتن از خودنه بد ...

فقط امیدوارم خدا خودش بهمون رحم کنه.... و به معصومیت بچه ها... 

یه بار روی پل هوایی یه پسر بچه حدود چهار یا پنج ساله فال می فروخت، زمستون بود و شلواری که پاش بود، خیلی نازک بود، مثل بید می لرزید و روی بالاترین پله پل هوایی نشسته بود، حدود نوزده سالم بود، وحشت زده بودم نمی دونستم باید چکار کنم، براش بیسکوییت گرفتم با اینکه می دونستم فایده ای نداره... .

هنوزم از بخاطر آوردنش درد می کشم..... 

نمی دونم چرا یادش افتادم.... 

2738
فقط امیدوارم خدا خودش بهمون رحم کنه.... و به معصومیت بچه ها...  یه بار روی پل هوایی یه پسر بچه ...

من میگم که این روزام تموم میشه

شاید یه جورایی این ویروس هم برای بشر لازم بود

واقعا دنیا داره به دوره قبل و بعد ویروس تبدیل میشه

آدم واقعا یاغی شده بود و خدا خواست بهش حالی کنه که ترمزت رو کمی بکش