2733
2734
عنوان

ورم یک طرف صورت

10280 بازدید | 30 پست

سلام خانما پسر دوساله ام چند روزه تب داره ویک طرف صورتش زیر گوشش تا دهانش ورم کرده طوری که دست میزنی درد میگیره دکتر هم بردم گفت عفونت دارو داد ولی تاثیر نداشت کسی میدونه علتش چیه

عفونته ببرش یه دکتر دیگه خیلی خطرناکه 

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

ممکنه توی خونش پخش بشه ببر پیش یه دکتر دیگه 

💙گروه آبی💙وزن اولیه 👈۷۵ 😮وزن شروع چالش پاییزی ۷۰😍وزن هدف چالش پاییزی  ۶۰ ❤تو مرا جان و جهانی 😍❤خداجون دورت بگردم جواب گریه هامو دادی 🥰🥰🥰🥰🥰آهای اونایی که دیسک کمر دارید هچوقت عقب نکشید هیچ وقت ناامید نشید هیچ وقت تسلیم نشید شما ها میتونید مثل من دوباره بهبودی کامل تون رو بدست بیارید 🥰🥰🥰🥰🥰روزگار صحنه غمگینی نیست بخند و بخند و شاد باش که عمر در گذر است همچوباد 🥰🥰🥰🥰🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸⁦❤️⁩⁦❤️⁩⁦❤️⁩
2728
نمیدونم والا درد هم داره به صورتش نمیذاره دست بزنم

منم یه بار صورتم اینطوری شده بود واییی عذاب بود کلا ورم کرده بود عفونت بود به من پلی سلیلین دادن

2738

عزبزم اویون نباشه؟ چون مثل همون عفونته علائمش. دوباره زبردکترچک کنه.تازمانیکه تشخیص ندادی چیه یه احتمال بده به اوریون ونزارزیادبدوبدوبکنه وراه بره چون خوب نیست مخصوصاکه پسره

همون قسمت که ورم کرده قرمز هم شده رگش زده بیرون رگش دیده میشه

ببر دکتر زودتر خیلی خیلی خطرناکه پخش بشه توی خونش که خطرناک تر میشه

2706