2737
2734
عنوان

قلب جنین

117 بازدید | 6 پست

دوستان من یه ماه و نصفی عقب انداختم سر یه ماه یه دونه بی بی چک زدم منفی شد دیگه بیخیال شدم گفتم باردار نیستم ولی پری نیومد  و خب منم خیلی منظم بودم دیشب شوهرم سرشو گذاشتم رو شکمم گفت صدا نبض میاد میگفت انگار دوتا نبض یکیش مال تو ک تندتره یکیشم این ک آرومتره، مگه صدای قلب جنین رو میشه اینجوری شنید؟ 

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

معلومه ک ن

ینی الکی بوده گفتم شاید صداش بیاد وقتی گوش میدی

‏با یه پسره دعوام شد اومدم یه تف بندازم جلو پاش ، تفم آویزون شد🤤🤤🤤🤤🤤🤤پسره گفت: جووون عقب مونده کی بودی تو😂😂😂
2728
ینی الکی بوده گفتم شاید صداش بیاد وقتی گوش میدی

فقط تو سونو معلوم میشه الان

ظاهرا تنها چیزی ک تو دنیا عادلانه تقسیم شده عقله🤦🏻‍♀️چون هیچکس اعتراض نمیکنه بگه مال من کمه😕

معلومه که نه

من طب رو فقط طب سنتی و اسلامی میدونم و باهاش درمان میکنم، در غالب موارد طب مدرن رو قبول ندارم... پس لطفا سر طب مدرن با من بحث نکنید.. چون من چیزهایی از طب مدرن میدونم که شما زحمت تحقیق بخودتون ندادین و نمیدونین، در مورد طب سنتی هم باهام بحث نکنید... چون تجربه خوبی از بحث کردن در مورد طب سنتی با بعضی از نی نی سایتیا ندارم. 

من که با دکتر متخصص زنان تو اپلیکیشن دکتر ساینا مشورت کردم ج گرفتم شما هم با یه متخصص مشورت کنی عالیه، خوبیه دکتر ساینا اینه که با دکترت مستقیما در ارتباطی، از موندن تو نوبت های طولانی مطب هم راحتی و در ضمن هزینه رفت و امد نمیخواد بدی!!