2733
2734

دستور پخت مربا به و مربا آلبالو رو میخوام

تو نت زدم درست کردم واسه عید داشته باشم خوب نشد 

شما چطوری درست میکنید خوب در میاد؟

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤

مربای به 

خوب بشور با پوست هرجوری که دوست داری خوردش کن .شعله پخش کن بزار روی گاز با شعله خیلی کم .نبات هم بریز روی به های خورد شدت یه لیوان هم آب بریز با شعله خیلی کم حداقل ۱۰ ساعت باشه .تا رنگش تیره بشه .

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مربای به  خوب بشور با پوست هرجوری که دوست داری خوردش کن .شعله پخش کن بزار روی گاز با شعله خیلی ...

نسبت آب به به باید چقدر باشه شکر نمیخواد؟

کاربری مال ۲ نفر بوده است تاپیک های قبلی که در باره فرزند و و همسر بوده برای شخص دیگری و من بعد آن برای یک نفر دیگه میباشد❤
2728
مربای البالوی معرکه بلدم چجور .😋

خوش بحالت دستورش و میگی؟

نسبت آب به به باید چقدر باشه شکر نمیخواد؟

من شکر نمیزنم .آب هم خیلی کم بریز من برای یک کیلو به یه لیوان آب میریزم .برای خوش رنگ شدن مربای به فقط شعله کم هستش که کم کم بجوشه و تیره بشه من گاهی اوقات شب میزارم تا روز بعد که از خواب بیدار میشم 

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹

مربا به باید توی قابلمه مسی و یا لعابی باشه وگرنه قرمز نمیشه

درشم بابد بسته باسه رو شعله ملایم بپزه هل هم توش بریزی عالی میشه

اگر از اول با شکربپزی سفتمیسه

اگراول با یک استکان آب بپزی نرم میشه

دیگه مونده به سلیقه خودت

اینکه سگ نجسه به معنی این نیست که موجود بدیه.خون ما هم نجسه همونی که تو رگهامونه و اگه یذره کم بشه مریض میشیم.پس انقدر با گفتن اینکه سگ حیوون به این خوبی از آدما خیلی بهتره نخواید اثبات کنید سگ نجس نیست.خدایی که اونو آفرید خودش میدونست موش دزده ولی سگ پاسبان.خودشم میدونست خون مایه حیاته و مثلا اشک نبودنش خیلی هم  مهم نیست. اینکه چیزی نجسه دلیل بد بودنش نیست.خالق ما که ما و سگ و خون و اشک و همه چیزای دیگه رو بوجود آورده گفته برای سلامتی روح و جسم ما خوب نیست اگر دست یا بدنمون با سگ یا خونمون برخورد کرد قبل ازینکه اون قسمت رو بشوریم نماز بخونیم یا غذا بخوریم.همین🙏😘 اینکه اخلاق بعضی آدما بدتر از سگه همه میدونیم.بعضیا به تنهایی یه باغ وحشن😀😒
خوش بحالت دستورش و میگی؟

رازش اینه که البالوهات کامل رسیده نباشه .یعنی سیاه  نباشه. همون تا نوبره  مرباش کنی همون موقع که قرمزخوشرنگ میشه ن وقتی ک کاملا میرسه  سیاه میشه. 

چون وقتی البالوی کاملا رسیده رو مربا کنی ،مربات قهوه ای میشه

.
2738
من شکر نمیزنم .آب هم خیلی کم بریز من برای یک کیلو به یه لیوان آب میریزم .برای خوش رنگ شدن مربای به ف ...

مرسی عزیزم 

مربا آلبالو هم بلدی میتونی بگی؟

این ی نکته. حالا طرز تهیه اش چجوره ... ک الان برات کامل میگم

مرسی عزیزم

مرسی عزیزم  مربا آلبالو هم بلدی میتونی بگی؟

فدات .نه من فقط بلدم مربای به درست کنم چون شوهرم خیلی دوست داره .واقعیت مربای دیگه درست نکردم ولی با نبات اصلا شکرک نمیزنه .

فدات .نه من فقط بلدم مربای به درست کنم چون شوهرم خیلی دوست داره .واقعیت مربای دیگه درست نکردم ولی با ...

مرسی که گفتی😘😘

رازش اینه که البالوهات کامل رسیده نباشه .یعنی سیاه  نباشه. همون تا نوبره  مرباش کنی همون م ...

قهوه ای بخاطر اینه که زیاد جوش خورده! من همیشه با البالوهای سیاه و رسیده درست میکنم چون هسته گرفتنش راحته ولی اصلا قهوه ای نمیشه...قرمز پر رنگ میشه مثل شراب خیلی با حاله....نیم ساعت فقط رو اجاقه

به سختی

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
2706