2726
عنوان

شوهرم به دختر خواهرم پیشنهاد دوستی داده

| مشاهده متن کامل بحث + 2021 بازدید | 58 پست
اون در صورتیه که مرده اضهار پشیمونی کنه و تودلش پشیمون شده باشه عذاب وجدان میگیره،شوهرش قلبا که پشیم ...

از کجا معلوم؟

مردا وقتی خیانتو مخفی میکنن یعنی هنوز یه جو عذاب وجدان توشون میدا میشه

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

ببخشیدا ولی انگار همسرت میخواد که جدا بشی ازش چون هرچقدم خیانتکار ذات خراب باشه هیچوقت خودشو خراب نمیکنه به فامیل پیشنهاد بده معمولا خیانت با غریبه اش هم با چشم خودتم ببینی حاشا میکنن وای بحال پیشهاد علنی به فامیل گرچه خیانت هیچ توجیه و بخششی نداره

بجای اینکه کفشتو با لباست ست کنی حرفتو با عملت ست کن☺
از کجا معلوم؟ مردا وقتی خیانتو مخفی میکنن یعنی هنوز یه جو عذاب وجدان توشون میدا میشه

من خیلی دیدم مردی که اینجوری عذاب وجدان داره میاد معذرت خواهی و یه سری چیزا میگه که مثلا ببخشید برات کم گذاشتم قدرتو ندونستم و...مستقیم نمیگه ولی عذاب وجدان ولش نمیکنه،کسی که عین خیالش نیست پشیمون نشده میخواد زنش نفهمه که بیشتر با بقیه زنها بپره و هرروز بایکی باشه

دنیام دخترم

میگم شاید دختره دروغ گفته همون که اومده به تو گفته

باشه =لطفا خفه شو سرمو خوردی،افرادی که دنبال دعوا هستن رو اصلا جواب نمیدم پس فکر نکنید جواب ندارم که بدم ده برابر شما جواب دارم منتها آدم حساب نمیکنم یه عده رو  (امضام مخصوص کاربرای بیشعوره از بقیه معذرت میخوام )
بیا اینجاهم نظر بده فیض ببریم😂 @نوشابا    

چجوری کسی رو صدامیکنید ب منم یادبدید

خاهشا افراد بالای سی سال بیاین تو تاپیکام. چون نظراتتون تاثیرگذاره. کوچولوها برین‌‌ سر درس ومشقتون. ضمناوقتی میگم بالای سی سال 25.26.27. 2829. قبوله انقد هی سوال نکنید منظوراینه زیر بیست سال یاکسایی ک تجربه ندارند نیاین مثلا چهارده پونزده   یااونایی که محض خالی نبودن عریضه روهوا یه چیزی میپرونن
وا چرا باید به شوهر خودش هم همچین چیزی بگه که قطع رابطه کنن

اره اشتباه کرده باید اول میومد ب اسی میگفت بعد باهم ی فکری میکردن

خاهشا افراد بالای سی سال بیاین تو تاپیکام. چون نظراتتون تاثیرگذاره. کوچولوها برین‌‌ سر درس ومشقتون. ضمناوقتی میگم بالای سی سال 25.26.27. 2829. قبوله انقد هی سوال نکنید منظوراینه زیر بیست سال یاکسایی ک تجربه ندارند نیاین مثلا چهارده پونزده   یااونایی که محض خالی نبودن عریضه روهوا یه چیزی میپرونن

مثل اینکه بو برده من متوجه شدم

چون چند روزه همش بهم محبت میکنه و یه جورایی پشیمونی 

حسابی تو خودش ببخشید ریده

من هم زیاد تحویلش نمیگیرم ، ولی بهش هم نگفتم هیچی فعلا میخوام یه مدت زیر نظر بگیرمش بعد ازش جدا شم

مثل اینکه بو برده من متوجه شدم چون چند روزه همش بهم محبت میکنه و یه جورایی پشیمونی  حسابی تو ...

ببین اگر میخوای تو این زندگی بمونی که باید به روش بیاری و واکنش شدید نشون بدی تا تنبیه بشه تکرار نکنه و گرنه بفهمه فهمیدی و نهایت واکنشت کم محلی بوده پرروتر میشه 

مثل اینکه بو برده من متوجه شدم چون چند روزه همش بهم محبت میکنه و یه جورایی پشیمونی  حسابی تو ...

حتمابرو پیش مشاور یاتلفنی بای مشاور صحبت کن. بی گدار به آب نزن

واای چ بدمن اگه میبودم الان از هق هق گریه و درد قلبم میمردم...

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰
2706