2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

اعتقاد دارین؟😑

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰

با زغال خط بکش رو تخم مرغ اسماشونم تو دلت بگو نگاهم بکن تخم مرغ سالم باشه ترک نداشته باشه

بعدش بذارش تو یه پیاله یه صدقه هم بذار کنار

تخم مرغو دستت بگیر کم کم بچرخون اسمارو بگو یکم فشار باید بیاد به تخم مرغ 

بعد اگ چشم باشه میشکنه

آخرش نفهمیدیم چی به چیه؟مادویدیمو نرسیدیم: بعضیا نشستندو رسیدند!
با زغال خط بکش رو تخم مرغ اسماشونم تو دلت بگو نگاهم بکن تخم مرغ سالم باشه ترک نداشته باشه بعدش بذار ...

یعنی به تعداد اسما با زغال خط بکشم 

بعد که هر کدوم اسمو دارم میگم همزمان همون جایی که با زغال خط کشیدم فشار بدم؟ 

یعنی به تعداد اسما با زغال خط بکشم  بعد که هر کدوم اسمو دارم میگم همزمان همون جایی که با زغال ...

نه🤦‍♀️

به تعداد اسما خط بکش

تموم که شد دستت بگیر یه چیزیم بذار زیر دستت بعد که شکست نریزه به لباسات

تخم مرغو از اونجایی که بسته شده بگیر بچرخون با یه دستت اسماروهم هی زیر لب بگو 

نمیدونم فقط میخوام امتحان کنم ببینم چجوریه  یه جا هم خوندم اینا از قدیم بر اساس یه سری چیزا مر ...

امتحانم نکن ی چیز چرته و الکیی...

برای ابراز عشق به مردم مجبور نیستید هر فردی را که می‌بینید ببوسید، برای عشق ورزیدن به دیگران لازم نیست یک کاسه برنج به آن‌ها بدهید! "عشق ورزیدن" یعنی درباره‌ی دیگران کمتر قضاوت کردن ،و دادن این اجازه به آن‌ها که آنطور که دوست دارند زندگی کنند و بدون انتقادِ ما آن کسی باشند که هستند...🥰
نمیدونم فقط میخوام امتحان کنم ببینم چجوریه  یه جا هم خوندم اینا از قدیم بر اساس یه سری چیزا مر ...

ببین تاپیکتو سیو میکنم فردا یادت میدم

یا اگ خواستی اصن خودم برات میشکنم 

چکنم خو🙄

2706