2737
2734
عنوان

عروس تنبل یا چی

| مشاهده متن کامل بحث + 4525 بازدید | 141 پست
به خداعروسهای اینجوری زندگی میکنن  اینقدربه گفتاریه پیرزنه میگفت اینا عزیزنن چون کسشون عزیزه ...

داداشم یه بار ضمنی بش گفتم داداش ب زنت بگو یکمم اون کار کنه گفت من انجام میدم بعد مامانم بدو بدو اومد دنبالم توروخدا هیچی نگو خودش درست میشه گفتم مامان من اگه بگمم بد که نمیگم مودبانه میگم گفت نه مودبانه هم نگو ، تو دلم میگم شانس ما رو باش

هر نفسی ک یک نفس بی گناه را بکشد گویی همه را کشته است . قرآن کریم

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

همین جاریت که انگاراومده هتل همیشه عزیزه تا اونی که کارمیکنه بعضی پادرشوهرها میگن میتونی لنگت بگیری ...

نه اتفاقا همیشه همه میگن خوب نیست و دماغشو بالا میبره، مادرشوهرم زن فوق العاده ایه،مثلا هفته ای سه بار هم غذاهایی که دوست دارم میده همسرم میاره برام،هروقت برم میوه و....میاره،احتراممو میذاره همیشه هم طرف من هستن نه همسرم

دنیام دخترم
برو ظرفارو بشور بعد صداش بزن بگو استکانتو بی زحمت بیار دارم ظرفارو میشورم اونم بشورم‌. 

عزیزم اینجور ادما با این حرفا از رو نمیرن پرو تر میشن. .

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬
2731
بچه ها مادرشوهرمن اگریه کارنمیکردم میگفت ؟؟؟میتونی لنگت بگیری بالا نمیتونی ظرف بشوری وای ازش متنفرم ...

خاک بر سرش،بی ادب میگفتی تو قبل ما دادی بالا تا ساکت بشه

دنیام دخترم
عزیزم درکت میکنم منم با شوهرم فامیل وهمشهری نبودم اما جاریم فامیلو همزبونشونه دوهفته میرم شهرستان با ...

خدا پدرتو بیمرزه این انصافه ؟ مردم که خدمتکارت نیستن عزیزم تو مادرت اصلا باید بت بگه دخترم دو هفته میری اونجا مادرشوهرت میپزه میزاره جلوت پیرزنه نذار دیگه ظرفتم برداره خدارو خوش نمیاد

داداشم یه بار ضمنی بش گفتم داداش ب زنت بگو یکمم اون کار کنه گفت من انجام میدم بعد مامانم بدو بدو اوم ...

میدونی چی ادمو میسوزونه 

ادم از کار کردن خسته نمیشه ونمیسوزه از این میسوزه که انگار یکی پیش خودش داره احساس زرنگی بهش دست میده و تورو بلانسبت نادان فرض کرده 😑😑😑

شخصی به دیدن عالمی رفت وپرسید رازجوانی ات چیست عالم پاسخ داد با ابله بحث نکردم .شخص پرسید مگر میشود...؟!عالم گفت راست میگویی نمیشود!!!😆😆😆 اگه جواب پستای ابلهانه و توهین امیز رو ندادم بدون اونا راست میگن😉اینم آخر امضام مجبور شدم اضافه کنم درخواست دوستی ندید مخصوصا مرد جماعت که فحش نثارش میکنم😬😬😬
2738
نمیدونم ولی آدم یه وعده مهمونی میره ظرفها وسفره رو کمک میکنه،من خانواده همسرم رو دعوت کنم نمیزارم هی ...

دقیقا اینم انگار ما بش وظیفه داریم نمیدونم فکرش چیه هم مادرشوهری که ازعروس کار میکشه بده هم عروسی که فکر میکنه بقیه خدمتکارشن

عروستون متوجه نشده که چرا نمیای سر سفره؟

خداروشکر یه اخلاقی داره اصلا فضول نیست و نمیپرسه خدایی صد سالم خونمون باشه اذیت نمیشیم کاری با هیچی نداره 

به خداخیلی حرفا شنیدم ازش هرروز کلفتیشون کردم گفتن وظیفه اته  حتی نمیزاشت دراتاق خوابمون روببن ...

خاک بر مغزش، دختر خالم وضعیت تورو داشت باباش گفت باید طلاقت بگیری از شوهرت،آوردش خونه خودش،پسره ادم شد خونشو جدا کرد،مادر شوهرش میرفت وسطشون میخوابید

دنیام دخترم
خداروشکر یه اخلاقی داره اصلا فضول نیست و نمیپرسه خدایی صد سالم خونمون باشه اذیت نمیشیم کاری با هیچی ...

لازم نیست بپرسه ادم خودش متوجه میشه من کوچیک ترین رفتار رو متوجه علتش میشم هیچوقت هم نمیپرسم،عروستون اهمیت نمیده فهمیده وبه رو نمیاره

دنیام دخترم
درست نمیشه که هیچ پرو تر هم میشه   اینا سیاست بلدن منم اگه بلد بودم الان به آشپز خانواده شوهر ن ...

منم چون ضربه خوردم خسته شدم هر کی ب ما میرسه اینقدر بش محبت میکنیم میخواد از سرو کولمون بره بالا

2706