2733
2734
عنوان

عروس تنبل یا چی

4522 بازدید | 141 پست

سلام دوستان منم یه مشکلی داشتم دوست دارم از تجربه شماها استفاده کنم تا به بیراهه نرم انشالا ، ما یه عروس داریم عقدن ، میاد خونمون مثلا دو هفته میمونه روی هم رفته خوبه فقط مثلا صبحانش تمام میشه استکانشو دست میگیره میشینه رو مبل مامانمو داداشم جمع میکنن من ناراحت میشم میگم نمیخوایم کار مارو بکنه اما ادب حکم میکه در حد خودش مثلا ظرف خودشو بشوره بچه ها من دوس ندارم خواهر شوهر بدی باشم مستقیمم نمیتونم بگم بنظرتون چه رفتاری کنم الان میرم تو اتاق موقع غذا تا حرص نخورمو دلخوری پیش نیاد 

هر نفسی ک یک نفس بی گناه را بکشد گویی همه را کشته است . قرآن کریم

نظرم اینه اگه شوهر داری و خونه خودتی دخالت نکن کسی که باید برخورد کنه داداشته عروسم مهمونی باید کمک کنه اما ظرف شستن وظیفش نیست شمام خونه مامانته جمع کنی جای دوری نمیره اونم غریبس دوروز دیگه عروسی میکنه میره تو عقدن نزارین زهرش بشه  

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

این حرصی که میخوی به خاطر توقعیه که ازش داری.

پیش خودت بگو اون اینجا یه مهمون برخورد میکنه و کمکی نمیکنه منم بعدا لازم نیست خونش که میرم کمکشو جبران کنم و منم مثل یه مهمون برخورد میکنم تو خونش

تامام

خودت كمك مامانت ميكني ك ببينه و متوجه بشه؟

اولش آره کمک میکردم ، بعد مامان میگفت بیا بشین میگفتن نه مامان شما پختی ما جمع میکنیم میشوریم ، یا ب مامانم میگفتم مامان شما بشین ما جوونیم شما چرا کار میکنی هر کی یه گوشه کارو میگیره دیگه

این حرصی که میخوی به خاطر توقعیه که ازش داری.  پیش خودت بگو اون اینجا یه مهمون برخورد میکنه و ...

خوب آخه خودش ک قرار نیست بعدا بره دو هفته خونش بمونه. اگه یه روز دوروز بود مهمون ب حساب میومد نه دو هفته. چقدر از این عروسای تنبل بدم میاد.

2738
نظرم اینه اگه شوهر داری و خونه خودتی دخالت نکن کسی که باید برخورد کنه داداشته    

من جدا شدم از این ناراحتم که وقتی ب کسی بیش ازحد محبت کنی سواستفاده میکنه ، من میگم وقتی دو هفته خونه کسی هستی دیگ مهمان نیستی لیوان چاییشم برنمیداره

ب نظرم اصلا دخالت نکن اصلااا 

بَدِ میشی و از چشم دادشت میوفتی 

اگه بهش بگی صد تا روش میزاره ب داداشت میگه ..

اگه میخوای بگی ب برادرت بگو اونم وقتی زنش نیست و غیر مستقیم 

عروستون از الان که عقد کرده است ودست به سیاه وسفید نمیزنه بعدا هم نخواهد زد.امیدی نداشته باشید که بیاد وایسه مثلا توی آب کشیدن ظرفها کمک کنه بعیده از تنبلی باشه میخواد گربه رو دم حجله بکشه که من خونه مادرشوهر کار نمیکنم

هروقت دستمال توالت دیدید یادتون بیاد که مردم یک کشور جهان اولی ‌که خیلیا آرزوی مهاجرت به اونجا رو دارن یک روز ازترس قرنطینه توی خونه، همون واکنشی رو نشون میدن که ما ملایمترش رو درزمان تحریم ها داریم انجام میدیم وبخاطرش خودمون رو تحقیر میکنیم.ماایرانی ها خیلی از واکنش هامون به مسایل بخاطر فقر فرهنگی نیست،بلکه به نسبت شرایط تحریم که سالهاست داریم درآن زندگی میکنیم اتفاقا خیلی آدمهای خوب ومتمدنی هستیم.
اولش آره کمک میکردم ، بعد مامان میگفت بیا بشین میگفتن نه مامان شما پختی ما جمع میکنیم میشوریم ، یا ب ...

پس تیکه هاتونو پروندید 

فایده نداره اینجوری هم اوقات خودتون تلخ میشه هم اون 

نمیتونید محبور به کارش کنید فقط به داداشتون بگین یه شب بیشتر نیاردش چون واقعا زشته برا خودسم بده یه هفته بمونه اگر یه هفته میمونه تهش دعواتون میشه و حقم دارین دلخور یشین چرا کمک نمیکتع  ولی مثل مهمون بیاد و بره یا شبها بره خونشون طوری نیست و توقع  کاریا کمک  نداشته باشید فایده نداره...

دعا کنید درتاریخ ۰۱/۰۱/۰۱ ۱۴ برای من معجزه اتفاق بیفته ......❤❤🙏🙏
خوب آخه خودش ک قرار نیست بعدا بره دو هفته خونش بمونه. اگه یه روز دوروز بود مهمون ب حساب میومد نه دو ...

بهش بگو فلانی جان اینکارومیکنی یافلان چیزوبده. ک بفهمه درحد خودش باید کمک کنه

خاهشا افراد بالای سی سال بیاین تو تاپیکام. چون نظراتتون تاثیرگذاره. کوچولوها برین‌‌ سر درس ومشقتون. ضمناوقتی میگم بالای سی سال 25.26.27. 2829. قبوله انقد هی سوال نکنید منظوراینه زیر بیست سال یاکسایی ک تجربه ندارند نیاین مثلا چهارده پونزده   یااونایی که محض خالی نبودن عریضه روهوا یه چیزی میپرونن
2706