2737
2734
عنوان

باهاش بد حرف زدم 😟

180 بازدید | 11 پست

دیشب یکی  ی خبر بهم داد حالم گرفته شد. دقیقا وقتی فهمیدم که نامزدم قطع کرده بود گوشیو تا دوباره زنگ بزنه. پیگیر شد ک چیشده چرا ناراحتی،منم ماجرا رو براش گفتم. بخدا اصلا منظورم این نبود که اون به خودش بگیره، بعد ناراحت شده بود که من باعث شدم الان تو با شنیدن این خبرا بهم بریزی و از دست خودم ناراحتم.

منم بعد اینکه یکم حرف زد عصبانی شدم که چرا به خودت میگیری و فقط خواستم که دلداریم بدی مثل همیشه و منظوری نداشتم. بعدشم گفتم میخام گوشیو قطع کنم و گفت برو تا بیشتر اذیتت نکردم....

حالا از دیشب هرچی زنگ میزنم جواب نمی‌ده. خیییییلی نگران شدم چون بیرون بود دیشب، دلم نمی‌خواد کسی بفهمه این قضیه رو.....

البته بگم که سابقه خخخیییلی داشته گوشیشو چک نکنه یا رفته باشه جایی و گوشیشو نبرده باشه.ولی آخه دیشب حالش بد بود😞😞😞😞

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
وجدانا دنبال بهونه بوده اخه مگه ميشه سر ي بحث بيخود جواب نده

انقدر ازین جواب ندادنا بوده که من تا مرض سکته رفتم . همش میگم چرا این گوشیا اختراع شده ک بخاد الان رو بی صدا باشه

انقدر ازین جواب ندادنا بوده که من تا مرض سکته رفتم . همش میگم چرا این گوشیا اختراع شده ک بخاد الان ر ...

خیلی مغروره؟ 

🎤🎧🎙️®دیجی تونم ©🎸🎻👑آنی =آنیسا👑 اهنگ های تری دی بند (3Dبند)"رو گوش کنین و لذت ببرید   💞 موزیک دنیای منه💞
2738
خیلی مغروره؟ 

نه . فقط اخلاقشه موقعه ای که ناراحتم از دستش یا ناراحته از دستم نمیتونه حرفشو بزنه کامل تا قانعم کنه، دارم سعی میکنم که بتونه ناراحتیشو با حرف بگه ... اما مغرور نیس، هرجا من اشتباه کردم میگم ببخشید و اونم متقابلاً همینجوری 

نه . فقط اخلاقشه موقعه ای که ناراحتم از دستش یا ناراحته از دستم نمیتونه حرفشو بزنه کامل تا قانعم کنه ...

این به دوست داشتن زیاد مرد هم فک کنم باشه 

شاید خیلی روت حساسه و اینا 

🎤🎧🎙️®دیجی تونم ©🎸🎻👑آنی =آنیسا👑 اهنگ های تری دی بند (3Dبند)"رو گوش کنین و لذت ببرید   💞 موزیک دنیای منه💞