2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

نه میذاره تو یه کیسه تو کیف مخصوص بعد تو ماشینش میذاشت هرقت میخواست دستشویی بره ب پسرش میگفت وسایل د ...

دفعه دیگه توی توالتتون عنبرنسا دود کنین بگید میکروبا رو هم میکشه بوش هم طبیعی و عالیه🤣🤣🤣🤣

2728
نه میذاره تو یه کیسه تو کیف مخصوص بعد تو ماشینش میذاشت هرقت میخواست دستشویی بره ب پسرش میگفت وسایل د ...

چقدر بیکاره ومغرور وبی کلاس

شادباش...این دشمنتوغمگین میکنه👍🏼😎
ماهم با مایع میشوریم ولی با وایتکس نه

من ی کانال دارم توضیح دادم توپست قبلی. گفته یا توهرلیتراب ی قاشق چابخوری وایتمس یا یک قاشق غذاخوری جوش شیرین وچهارقطره مایع بریزید پنج دقه باشه. ابکشی کنید ومطمعن باشید هیچ ویروس ومیکروبی نداره

خاهشا افراد بالای سی سال بیاین تو تاپیکام. چون نظراتتون تاثیرگذاره. کوچولوها برین‌‌ سر درس ومشقتون. ضمناوقتی میگم بالای سی سال 25.26.27. 2829. قبوله انقد هی سوال نکنید منظوراینه زیر بیست سال یاکسایی ک تجربه ندارند نیاین مثلا چهارده پونزده   یااونایی که محض خالی نبودن عریضه روهوا یه چیزی میپرونن
2738

🤣🤣🤣🤣 خیلی باحاله این خالتون

میشه برای خوشبختیم و موفقیتم صلوات بفرستین😍
بعضیاشون محل بازشدنش نقطه پرفراژ داره سوراخ سوراخه

اون نقطه ای که شما میگید باید جوری باشه که به هیچ عنوان هوا نکشه و آب نره داخلش،اگه غیر این باشه بسته بندی اصولی و بهداشتی نیست

بیشتر ضرر داره تا منفعت از کلاس نداشتش که بگذریم

من ازینابرادوران بارداریم ک وحشتناک ترشح داشتم استفاده میکردم روزی چهاربارشورت میشستم ارتروز انگشت دست گرفتم خخ

خاهشا افراد بالای سی سال بیاین تو تاپیکام. چون نظراتتون تاثیرگذاره. کوچولوها برین‌‌ سر درس ومشقتون. ضمناوقتی میگم بالای سی سال 25.26.27. 2829. قبوله انقد هی سوال نکنید منظوراینه زیر بیست سال یاکسایی ک تجربه ندارند نیاین مثلا چهارده پونزده   یااونایی که محض خالی نبودن عریضه روهوا یه چیزی میپرونن
من ازینابرادوران بارداریم ک وحشتناک ترشح داشتم استفاده میکردم روزی چهاربارشورت میشستم ارتروز انگشت د ...

اره ضرر داره واژنو چندساعت درروز بایداصلن شورتم نپوشی ازاد بزاری

شادباش...این دشمنتوغمگین میکنه👍🏼😎
2706