2737
2734
یامکه مکرمه🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️

واقعا نمی دونم چرا تعجب می کنید. من اول با آب و وایتکس اسپری می کنم بعد آب می کشم ، همه بسته بندی ها رو . سبزی و میوه جات رو هم از بیرون که میاد، میریزم تو آب و وایتکس و مایع ظرفشویی و سرکه. چند ساعت بعد آب می کشم میزارم تو یخچال. بعد زمان مصرف بازم کامل می شورم. 

😅 وااای چ بدد.. ب نظرم با مایع ضد عفونی بزن... بعدش یه بار حوله شامپویی بکش دراخرم با یه حوله دیگ ...

انقدر شوهرم وسواس ميكنه كه ميگم بيا خودت بشور با اب و وايتكس ميشوره تا حالا چند تا خوراكي را خراب كرده حالا يه كم بهتر شده  الان بيشترالكل استفاده ميكنم

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

بسته شو شسته همسر من يه عالمه شكلات كاكويي را بسته ها شون  را شست وقتي باز كردم همه اب رفت ...

این جور چیزا که احتمالش زیاده توش آب بره رو نشورید بذارید تو پلاستیک فریزر دو سه روز بمونه بعد استفاده کنید

2728
نمیدونم والا شیرش زرد شد شایدم چون خیلی با دقت شستم و یه کم پاکتش خیس شده مایع توش رفته و خراب شده

فکر میکنم شیر خالص نیس ک اینطور شده.. 

عزیزم اصلاا این شیرا رو نخورین.. بجاش شیر پودری بخورین یا شیر تازه!

میشه برای خوشبختیم و موفقیتم صلوات بفرستین😍
واقعا نمی دونم چرا تعجب می کنید. من اول با آب و وایتکس اسپری می کنم بعد آب می کشم ، همه بسته بندی ها ...

وااای میوه و سبزیجاتو با وایتکس و مایع و

... میشوری🤯 اینکه بدتر شد بنظرم..

بعد دمپایی که کف توالت بوده رو میذاره تو کیف میبره؟🤢

نه میذاره تو یه کیسه تو کیف مخصوص بعد تو ماشینش میذاشت هرقت میخواست دستشویی بره ب پسرش میگفت وسایل دستشوییشو بیاره تازه مایع دستشوییشم یادم رفت 

ب مامانم دفعه اخر گیر داد اسپری خوشبو کنندتون بدبوعه معلومه ایرانیه ازراین ارزوناس حالت تهوع میگیرم دستشویی برم مامانم باهاش دعواش شد 

2738
انقدر شوهرم وسواس ميكنه كه ميگم بيا خودت بشور با اب و وايتكس ميشوره تا حالا چند تا خوراكي را خراب كر ...

وایتکس ک خیلییییی بده.. من پارسال خواستم حمومو بشورم.. وایتکسو ریختم.. نفسم گرفت 😑😑

واقعا نمی دونم چرا تعجب می کنید. من اول با آب و وایتکس اسپری می کنم بعد آب می کشم ، همه بسته بندی ها ...

سبزی ومیوه ب ازای هرلیتر آب دوتاجهارقطره مایع ظرفشویی ویک قاشق مرباخوری وایتکس بریزتوش. بعد سبزی 3 دقیقه ومیوه 5دیقه بزارتوش باشه بعد ابکشی کن 

خاهشا افراد بالای سی سال بیاین تو تاپیکام. چون نظراتتون تاثیرگذاره. کوچولوها برین‌‌ سر درس ومشقتون. ضمناوقتی میگم بالای سی سال 25.26.27. 2829. قبوله انقد هی سوال نکنید منظوراینه زیر بیست سال یاکسایی ک تجربه ندارند نیاین مثلا چهارده پونزده   یااونایی که محض خالی نبودن عریضه روهوا یه چیزی میپرونن

عزیزم وایتس ومایع برای ضدعفونی کردن میوه سبزی جات سمه میره داخل میوه وسبزیجات واردبدنت میشه نابود میکنه شماخیلی تمیزی یه محلول ضدعفونی کننده میوه سبزیجات ازداروخانه بگیر قیمتیم نداره مریضتم نمیکنه بله تعجب میکنم چون خدا عقل داده به انسال نواربهداشتی خیس بشه غیرقابل استفادست میتونست الکل یاوایتکس روی بسته اسپری کنه که خرابم نشه ازشستنم بیشتر قابلیت میکروب کشی داره تامام

شادباش...این دشمنتوغمگین میکنه👍🏼😎
البته میتونی پد هارو با اتو یا سشوار خشک کنی.هم خشک میشن هم در اثر گرما ویروسش میمیره

هم تمام مواد داخلش ذوب میشه😂عزیزم گرمایه اتو و سشوآر پدو خراب میکنه موادش ذوب میشه،هر چند پدی که نم گرفته رو باید انداخت دور چون برایه سلامتی ضرر داره اونم قسمت حساسی مثل دستگاه تناسلی

2706