2733
2734

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
بسته شو شسته همسر من يه عالمه شكلات كاكويي را بسته ها شون  را شست وقتي باز كردم همه اب رفت ...

😅

وااای چ بدد.. ب نظرم با مایع ضد عفونی بزن... بعدش یه بار حوله شامپویی بکش دراخرم با یه حوله دیگ تمیزش کن

میشه برای خوشبختیم و موفقیتم صلوات بفرستین😍

اقاجان چیزایی ک باآب خراب میشه باالکل ضدعفونی کنییید تامام. 

خاهشا افراد بالای سی سال بیاین تو تاپیکام. چون نظراتتون تاثیرگذاره. کوچولوها برین‌‌ سر درس ومشقتون. ضمناوقتی میگم بالای سی سال 25.26.27. 2829. قبوله انقد هی سوال نکنید منظوراینه زیر بیست سال یاکسایی ک تجربه ندارند نیاین مثلا چهارده پونزده   یااونایی که محض خالی نبودن عریضه روهوا یه چیزی میپرونن
2738
زندایی من میخاست کلاس بزاره از کیفش دراورد گف میخای برات اینترنتی سفارش بدم   گفتم نمیخادد برا ...

اه اه خاله منم اینجوریه نمیدونم فازشون چیه تازه دستمال توالت خونه ای استفاده نمیکنه یه دستمال مخشوص ولسه خشک کردن خودش داره دمپایی توالت مخصوص با خودش میاره انقدر بدم میاد از این کاراش واسه همین کاراش کسی باهاش رفت امد نمیکنه 

من پاکت شیر با اب مایع شستم شیرش زرد شده بود ریختم دور 😱

😳😳😱😱 مگه مییییشه؟ 

شیر ک خاصیت اسیدی نداره ک واکنش نشون بده تغییر رنگ بده... مگ نه؟؟

میشه برای خوشبختیم و موفقیتم صلوات بفرستین😍
من چند روز پیش 5 بسته رو با ریکا و وایتکس شستم و سریع گذاشتم رو شوفاژ.هیچ مشکلی پیش نیومد.بسته هاش ج ...

باسشواربگیرخ روشون هم خوبه هم خشک میشه هم باگرمای زیادویروساازبین میرن

خاهشا افراد بالای سی سال بیاین تو تاپیکام. چون نظراتتون تاثیرگذاره. کوچولوها برین‌‌ سر درس ومشقتون. ضمناوقتی میگم بالای سی سال 25.26.27. 2829. قبوله انقد هی سوال نکنید منظوراینه زیر بیست سال یاکسایی ک تجربه ندارند نیاین مثلا چهارده پونزده   یااونایی که محض خالی نبودن عریضه روهوا یه چیزی میپرونن
اه اه خاله منم اینجوریه نمیدونم فازشون چیه تازه دستمال توالت خونه ای استفاده نمیکنه یه دستمال مخشوص ...

دستمال دیده بودم ولی دمپایی خیر خدایا بسته دیگه😥😥😥😑😑😑🤣🤣🤣

شادباش...این دشمنتوغمگین میکنه👍🏼😎
2706