2737
2734

کرونا دیگه داره از دست مردم ما کرک و پرش میریزه رد داده سوسکی میره از کنارمون    

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه کسی نوار بهداشتیو میشوره😳

با این اوضاع کرونا یا بسته رو با الکل ضد عفونی باید کرد یا باید شست،منم بسته رو شستم سریع خشک کردم هیچی نشد،فک کنم بسته هائی که استارتر خریده سوراخ بوده یا تاریخ گذشته

2728
مطمعنمم داری شوخی میکنی  یا میخوای پربازدید شی..  بگو اشتباه میکنممم😑😒

دونه دونه نشسته ک.بستشو شسته دیگ از ترس کرونا😑چزا انقد عجیبه برا همه ؟

تیکر رسیدن به وزن ایده آلم .وزن اولیه ۸۰😑_ وزن فعلی ۵۶ _ هدف اول ۶۵ ✌ _ هدف دوم ۵۶✌ با قد ۱۶۸✌✌خدایا ممنونم ک کمکم کردی و ب وزن ایده آلم رسیدم.الهی شکر
مطمعنمم داری شوخی میکنی  یا میخوای پربازدید شی..  بگو اشتباه میکنممم😑😒

وااای استارترررر ببخشیدد😅😅😅😘😘 

منظورتو بد متوجه شدم 😅😅

میشه برای خوشبختیم و موفقیتم صلوات بفرستین😍
2738
خود نولر بهداشتی رو ک نشسته بسته نوار بهداشتی رو شسته  بخاطر کرونا😊

خو همونم بشوره معلومه خیس میشه دیگه یه دونه ازون اسپری ضد عفونی میزد بس بود  

من مجردم یه دختر مجرد نمیتونه بچه داشته باشه مریم مقدس که نیستم   انگشتی که درد نمیکنرو گزارش نمیزنن  طرف دماغش قد بادمجون کشک بادمجونه استوری میزاره خدایا مرسی بابت اینهمه زیبایی چش حسودا کور   پولی که ازم گرفده بودی۳ سال پیش خوردی پس نِدادی الان با اون ۵۰ هزار تومن الان جوراب نوک سوزنیم نمیتونم بخرم پولِمو دادی دادی نِدادی طرفم نِیا نِیا وگرنه جرد میدم  نون و پنیر و گِووجه پست میزارم به تَو چه   عاشق تاپیکای جنجالی دیدی تگم کن عین جن بو داده میام  هرکی با اول اسمم تو تاپیکام مشکل داره نِیاد نِیا مگه شلواردو گرفدم التماسد کردم که بیای تو تاپیکم عرض اندام کنی 
2706