2733
2734
عنوان

دانشگاه راه دور یا نزدیک؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1305 بازدید | 36 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
میتونی بگی چرا طلاق گرفتی !؟ مشکل بابات چیه چون خواهر زاده اش شوهرت بود و طلاق گرفتی !؟

سن کم بودیم و اصلا کنار نمیومدیم و عممینا ب شدت دخالت میکردن

دقیقا میگه منو از خواهرم جدا کردی ابروی منو تو فامل بردی

2738

ببین یه جابیو انتخاب کن که نه دور باشه نه نزدیک

ینی مثلا یه شهری باشه که تردد بهش برات با یه اتوبوس یا مثلا قطار میسر باشه،ولی در عین حال یجایی هم نباشه ک مثلا فقط دوساعت راه باشه و تقی به توقی بخوره خانوادت بیان ببینن چیکار میکنی

در حد پونصد کیلومتر فاصله کافیه

اره برو خوابگاه

خوبه برات

بشین بخون ی رشته خوب بیاری

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 

ولی خیلی دور نزن چون هزینه رفت و امدت زیاد میشه

مردِ من چشمهایش لبریز از آرامش است...وقتی کنارم قدم میزند از هیچ چیز و هیچ کس ترسی ندارم...او معنای تمام و کمال واژه‌ی امنیت است...قول هایش قول است...تهِ چشمانش پاکی موج میزند...برای عاشقانه هایم مجنون است و برای بچگی کردن هایم پدر ...مردِ من مــــرد است و محکم...آنقدر محکم ک میتوانم با خیال راحت کنارش همان دختربچه‌ی ساده‌ باشم 
سن کم بودیم و اصلا کنار نمیومدیم و عممینا ب شدت دخالت میکردن دقیقا میگه منو از خواهرم جدا کردی ابرو ...

ببین فاطمه جان . اولاتو این ماجرا دنبال مقصر گشتن اشتباهه چون گذشته است و اسمش روشه گذشته . اما اگر بخواهیم هم جزیی باشیم پدر شما چرا باید اذن ازدواج میداد . دلیلی نمیشه چون پسر خواهرش بود پس خودشونم اینجوری نقش داشتن . دوما این ماجراها تو ازدواجهای فامیلی هست . سوما به نظرم با مادرت یا یه بزرگتر حرف بزن که بابا توجیح کنه . اگر اونا خواهر و خواهر زاده اش هستن تو هم دخترشی و تمام . اتفاقی که افتاده پدر چرا خودش رو دست کم میگیره شاید اصلا پسر عمه ات لایق دامادیش نبوده !؟ در هر حال میددنم شرایط سختی داری ولی میخوام بگم خودتو فدا و له نکن برا رها شدن از یه مسئله . فرار هم نکن . به زندگی ات ادامه بده چرا میخوای خودتو الکی آواره شهر دیگه کنی !؟ درسته طلاق منفورترین حلال خداست اما گاهی واقعاادم به بن رسیده که مجبور میشه . ولی بدترش نکن به نظرم  

2706