2737
2734
عنوان

دانشگاه راه دور یا نزدیک؟

1305 بازدید | 36 پست

سلام من میخوام از دانشگام انصراف بدم یه ترم خوندم ولی با خانواده بخاطر طلاق گرفتنم مشکل دارم خصوصا با پدرم و میخوام کنکور بدم راه دور قبول شم و دور شم ازین جو 

بنظرتون دانشگاه راه دور برا دختر سخته؟

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

فقط نزدیکـ.اشتباه نکن پشیمون میشی غیرقابل برگشت فقط نزدیک.

۱۴۰۰/۱/0۲....از امضام رد نشو راخت بیا یه دقه😢. ... 1399/۱۲/۱۴بچه ها من جیگر گوشمو از دست دادم دعا کنید خدا باز بهم ببخشه و واسه آروم شدن داغ دلم صلوات بفرستید لطفا... 1399/۱۲/۰۴امروز صدای قلب معجزه خدارو شنیدم😍.   ..  1399/۱۱/۱9 من امروز فهمیدم مامان شدم دعا کنید‌سالم‌و سلامت بغلم‌بگیرمش .الهی‌قربونش بشه مامانش ک‌خیلی دلش‌میخواد ‌یه‌ کاکل زری خدا بهش‌بده.خدایا کوچیکتم‌‌ یه سالم و نمکیشو ب‌منم‌بده 😊واسه خوشبخت شدنم و رسیدن به خواسته دلم یه صلوات مهمونم میکنید💚
2731

راه نزدیک برو. اذیت دانشگاه راه دور بیشتر از اذیت های خانوادته. نظر شخصی من اینه گلم

خوشبخت کسی است که به یکی ازین دوچیز دسترسی دارد؛ یا کتاب های خوب یا دوستانی که اهل کتاب باشند.ویکتور هوگو

اصلا این اشتباه رو نکن .دانشگاه شهر خود آدم یه چیز دیگه است .اونجا دغدغه خوابگاه رو داری .هم اتاقی ات کی باشه .بحث غذا و ....خیلی دردسرهای دیگه...اشتباه نکن ...حالا اگر به خاطر رشته میخوای بری باز فرق میکنه

2738

اگه تو خونه واقعا اذیت میشی برو راه دور و خودت و راحت کن 

البته فعلا ک تا کنکور فک نکنم دانشگاها باز بشه پس همین دانشگاهتم انصراف نده و از دستش نده 

در ضمن دانشگاهای مختلف خیلی از رشته هاشون بدون کنکوره حتی دولتیا . رشته های براساس سوابق نحصیلی همه دانشگاهارو هم امتحان کن

کجا هستی و میخوای به کجا بری!؟ جسارت نباشه از این نظر میپرسم که مثلا از تهران با همینه امکانات و ... بری یه شهرستان خب طبیعتا یکم شرایط متفاوت تره . من خودم موقع انتخاب رشته اول میگفتم فقط دانشگاه تهران هر رشته ایی شد اما بعد گفتم فقط تهران باشه شهرستان نرم . (جسارت به شهرهای دیگه نباشه) من خودم دوست نداشتم اخه خواهرم شهرستان قبول شده بود . درسته کلی تجربه جدید و جالب بود اما من یختم بود و اصلا دوست نداشتم و ندارم .

2706