2733
2734
عنوان

کسب درامد در خانه

7437 بازدید | 32 پست

سلام دوستان سه ماه(با شروع کرونا) هست یک کار اینترنتی ساده رو شروع کردم و به موفقیت رسیدم و 3 میلیون به دست آوردم.با توجه به اوضاع سخت اقتصادی کشورمون میخوام به شما هم معرفیش کنم شاید گره گشا باشه.

تنها به یک کامپیوتر متصل به اینترنت احتیاج دارید

یا علی بگید من کامل واسه تون توضیح میدم البته خیلی ساده هست 

وای چ عالی..دکت گرم بگو 

دوقلو داشتن چ خوبه😄من وابجیم دوقلوییم دوتا قل کاملا همسان ازهرنظر اخلاق ورفتار واعتقادات ...گاهی حتی ادامه خواب همو میبینیم دنیایی داریم واسه خودمون خخخخخ....ان شالله هرکی دوقلو میخواد خدابهش بده😃😃😃

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یکی منو بلایکه ذخیره نمیشه 

دوقلو داشتن چ خوبه😄من وابجیم دوقلوییم دوتا قل کاملا همسان ازهرنظر اخلاق ورفتار واعتقادات ...گاهی حتی ادامه خواب همو میبینیم دنیایی داریم واسه خودمون خخخخخ....ان شالله هرکی دوقلو میخواد خدابهش بده😃😃😃
2731

منم لایک سپاس فراوان 

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹
2738

هروقت گفت یه کدبانو منو بلایکه

برای همه احترام قائلم اما لطفا کسی جز استارتر مگر برای پرسش سوال ریپلای نکنه روم🤍بله من کاملا مطلع هستم سایت تبادل نظر هست اما تبادل نظر دونفره رو به چند نفره ترجیح میدم…|•تصور کن نشستی تو یه کلبه قدیمی و بارونی که میباره، بوی نم چوب هارو دراورده و عطرش مستت کرده…تو همین حین که داری از پنجره جنگل بیرون رو نگاه میکنی هم هات چاکلت توی دستت رو جرعه جرعه میخوری…•|قشنگ بود؟ این رویای منه…رویای یه مادر، یک همسر، یک دختر🤍
وای چ عالی..دکت گرم بگو 

با ارز بیت کویین که قیمت هر واحدش بیش از 120 میلیون هست آشنایید؟کافیه از لینک زیر مرورگر مربوط به استخراج رایگانش رو دانلود کنید و حساب خودتون رو بسازید و هر موقع کامپیوتر روشن کردید رو حالت استخراج قرارش بدید.من شب تا صبح اینکارو انجام میدم و 10 نفر هم دعوت کردم تا الان که بالاخره اولین برداشت رو الان انجام دادم و دیدم جواب میده و امدم به شما معرفی کنم. البته دوست هایی هم دارم که تو 6 ماه 100 نفر زیر مجموعه واسه خودشون جمع کردند از طریق اینستا و تلگرام  تونستن یک بیت کویین استخراج کنند(120 میلیون) من تا الان مطمئن نبودم که کار میده وگرنه کلی از دوستانم رو دعوت میکردم.                                            https://get.cryptobrowser.site/10729639

دانلودش کنید اگر از فضاش خوشتون اومد و بتونید فقط 10 نفر بیشتر من زیر مجموعه جمع کنید درامدش خیلی بیشتر میشه 

البته خیلی ها هم استخراج میکنند و به صرافی نمیفروشند آخه قیمت یک بیت کویین تا 160 میلیون هم رفته و فقط انتقال میدن تو کیف پول بیت کویین.

2706