2737
2734
عنوان

بیایین اعتراف کنیم چه گندهایی میزدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1235 بازدید | 116 پست
اووووو خوب گرفتیا باید چندین بار میگرفتی باج تو باج میشد

یه بارم تو جمع حواسم نبود پیش دوستامون گفت شوهرمن هفته ای دوبار میاد طرفمم منم گفتم اع شوهرتو که تو خواستگاری گفت من گرمم زیاد خواهرم سکته رو رد کرد بدبخت کبود شد😂😂😂😂خواهرشوهراش هم بودن دهن بی موقع من 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

خسته نباشی ...خواهرت زندت گذاشته خیلی بوده من بودم خواهرم الان اسمشم منقضرق بود😂😠😡

فقط یادمه روزی چند هزار بار از گوشه و کنار خونه یه نفر اسم منو با غضب فریاد میزد بس که اذیت میکردم.خواهر زادمو که پسره و یکسال کوچیک تره مجبور کردم قورباغه مرده بخوره گفتم بخوری یهو بزرگ و پهلوون میشی خوب شد چیزیش نشد😟 یبارم چوب دادم دستش بکنه تو لونه زنبورا همه ی زنبورا ریختن سرش تا چند وقت زیر ملحفه لخت میذاشتنش پنکه هم میذاشتن زیر تا رد نیشها اروم بگیره

یهو دیدی خوردمت😏

خیلی بچه بودم مامانم منو میبرد مسجد ی بچه ۱ساله شایدم بیشتر جوری ک زبونش وانشده بود کنارمون بود همین ک همه میرفتم رکوع نیشکونش گرفتم زدمش بدون صدا اینم هارهار گریه میکرد خیلیم زشت بود بچهه اینقد جیگرم حال اومد نمیدونم چراااینقد مریض بودم😂

🕯🐨🌱♻️
2731

یه بارم گپ زدیم زنونه باورکنید خدا شاهده حواسم نبود برادر شوهرم واشتباهی اد کردم ماهم یه عالمه مردارو فحش داده بودیم حیثیتم رفت تا پاکش کنم بیشترش رو خونده بود ولی خودش رو زد به اون راه نگفت بدبخت 

به نظرتون ترسید اونم فحش بدیم؟

من کارای خطرناک زیاد کردم، مثلا یبار ۷-۸ سالم بود سوار موتور پسر عمم شدیم با دختر عمم که ازش متنفر بودم و هستم، از موتور پرتش کردم پایین سرش خورد به سنگ ۱ هفته تو کما بود!!

اصلنم ناراحت از کاری که کردم که کردم نیستم، چون دوران کودکی من واقعا ناعادلانه بود

بخند! همین الان
یه بارم تو جمع حواسم نبود پیش دوستامون گفت شوهرمن هفته ای دوبار میاد طرفمم منم گفتم اع شوهرتو که تو ...

اههههههه این حرفارو داشته شوهرش میزده تو اتاق اوفففففف 😂😂😂😂😈😈😈

🕯🐨🌱♻️

ازهمون بچگی ازدواجی بودم... هر وقت عموم اینا میومدن خونمون یا ما میرفتیم خونشون.. با بچه هاش بازی میکردیم.. منو پسر عموم زن و شوهر هم میشدیم.. خدایا مارا ببخش.. تازه زیر یه پتو هم با هم میرفتیم

خداروشکر بچه مثبت بود کاری نمیکرد باهام😂😂😂

2738
من کارای خطرناک زیاد کردم، مثلا یبار ۷-۸ سالم بود سوار موتور پسر عمم شدیم با دختر عمم که ازش متنفر ب ...

یا خدا 

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹
یه بارم گپ زدیم زنونه باورکنید خدا شاهده حواسم نبود برادر شوهرم واشتباهی اد کردم ماهم یه عالمه مردار ...

ن پشماش ریخته بوده ک این حرفا از دهن تو دراومده فک کرده دیگ چیا بلدی بگی😂😂

🕯🐨🌱♻️
فقط یادمه روزی چند هزار بار از گوشه و کنار خونه یه نفر اسم منو با غضب فریاد میزد بس که اذیت میکردم.خ ...

یاخدا کی بودی تو؟😂

بامن‌کاری نداسته باش من ساکت نشستم‌تاپیکومیخونم😁 

ومارا به سخت جانی خوداین گونه امید نبود‌...
2706