2737
2734
عنوان

بیایین اعتراف کنیم چه گندهایی میزدیم

| مشاهده متن کامل بحث + 1235 بازدید | 116 پست
ی بارم خاهرم خواب بود دیدم رو گوشیش پیام میداد آقاشون بود جای خاهرم پیام دادم بهش اسکلش کردم بعدش خا ...

من خاهرم نامزد بود .دوربین آورده بودن با هم عکس گرفته بودن .

رفته بودن بیرون منم زدم همه عکسارو پاک کردم 😂😂😂😂بعد ۱۲ سال بهش گفتم 

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹
یعنی عالی ترین اعتراف خودت بودی😂😂 کتاباش چیکارکرد دوباره خرید؟کتاب های مدرسش بود؟

ااااره همه ی دفتر و کتاباش بودمجلات مورد علاقش که بخاطر بازیگر مورد علاقش جمع میکرد همه و همشو فروختم فصل امتحانا بود.دیگه یادم نیست چکار کرد اونش به من ربطی نداشت😁

یهو دیدی خوردمت😏

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
ااااره همه ی دفتر و کتاباش بودمجلات مورد علاقش که بخاطر بازیگر مورد علاقش جمع میکرد همه و همشو فروخت ...

خسته نباشی ...خواهرت زندت گذاشته خیلی بوده من بودم خواهرم الان اسمشم منقضرق بود😂😠😡

ومارا به سخت جانی خوداین گونه امید نبود‌...

دخترا یادتونه ازاین پفک هایی بود ک توش ی برچسب داشت بعد ی دفترجداتوش بود بامشاد عکسش بود و باقی چیزا باید دفتره پرمیکردی بهت ی جعبه پفک بدن؟؟

من برچسب های خاهرم میدزدیدم

پیرشدیم بخدا

🕯🐨🌱♻️
2738
😂😂😂😂

نمیدونست بخنده یا گریه کنه .

تازه بلیط اتوبوس از کیف مامانم برمیداشتم میرفتم از بقالی سر کوچه لواشک می خریدم 😂😂😂😂😋

گروه سبز💚💚💚 :   تاریخ شروع ۹۹/۱/۲۴ ...وزن اولیه: ۶۳     💃💃💃.......   وزن الان :5۶/۳00                                          🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️🏃‍♀️وزن هدف : ۵۵ 🥰🥰🥰🥰 من می تونم خواستن توانستن است     🌼🌼🌼🌼ممنون از الهه جون و نگین جون 🌹🌹🌹🌹🌹
😂😂😂😂دهنت

😂😂😂😂😂😂

واییییی گناه داشته بابات 😂😂😂😂

اره خیلی😟 انقدر بلا سر همه اوردم من خدا فقط از سر تقصیراتم بگذره😂یبار مهمون داشتیم منم ازشون متنفر بودم بابام شیرینی زبان خریده بود منم وسط همشونو باز کردم و نمک و جوهر لیمو ریختم ولی دوسه تا سالم رو گذاشتم یه گوشه بعد که مهمونا شیرینی ترش و شور خوردن قیافه هاشون مچاله شد و قضیه رو گفتن ازون سالما به بابا و مامانم دادن از اونا اصرار از مامان بابای من انکار که نهههه حتما قبلش چیزی خوردین به دهنتون شور میاد😬

یهو دیدی خوردمت😏
2706