2737
2734
عنوان

چرا مجرد موندیم

643 بازدید | 53 پست

ما4تا خواهریم من ی بار جداشدم بقیه کوچیکتر منن خوشگل هم هستن یکی 35یکی 28یکی 18 خواستگار نداریم زیاد برای من شاید سالی یکی دوتا ولی بقیه خواهرام اصلا ندارن مجرد موندیم خیلی ناراحتم هیچکس تو فامیل مثل ما نیست خجالت میکشیم از همه 

درخواست دوستی ندید 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

والا اینجور که تو میگی ادم حس میکنه بختتونو بستن

اما خوب باید خیلی چیزا رو بررسی کنید

من جات بودم میرفتم پیش مشاور حتما کمکتون میکنه

چرا جدا شدی؟

کیبورد گوشیم کلمات رو اشتباه تایپ میکنه منم توان سر کله زدن باهاش رو ندارم پیشا پیش بخاطر غلط املایی عذر میخوام
2738

تو فامیل ما اینجوری بوده یدفعه خواهرا پشت سرهم شوهر کردن ان شاا... شماهم زودتر ازدواج کنید

عشق کردن یعنی دم سحر صحن انقلاب باشی پا برهنه رو سنگ فرشای حرم راه بری یه نسیم خنک به گونه هات بخوره چادرت رقص قشنگی به خودش بگیره بعد وایسی جلوی گنبد طلا خیره بشی به گنبد انقد زل بزنی و محو گنبد و صحن و سرا بشی که انگار فقط تو تو حرمی دلت اروم بشه یه نفس عمیق بکشی بگی همه وجودم پر از شما شد اقا .السلام علیک یا علی بن موسی الرضا(ع)

به دلایل مختلف :

یک - اوضاع اقتصادی

دو- اوکی نبودن شرایط پسرا

سه- تغییر عقیده پسرا نسبت به مقوله ازدواج 

چهار- ازاد شدن رابطه ها و عدم احتیاج به ازدواج یه جورایی میشه گغت ازادی طلبی و تنوع طلبی

خوب عزیز جان سر و زبون دارید؟ شغل و تحصیلاتتون چجوریه؟

خواستگار که از هوا نمیاد، باید دیده بشید بلکه با کسی آشنا بشید و بیان،  

اکثرا بالای ۵۰٪ دوست میشن و ازدواج می کنن یا بالاخره خودشون پیدا می کنن،

الان مثل سابق نیست بشینی توی خونه خواستگار بیاد

2706