2726
عنوان

بنظرتون پرو نمیشه اینجوری؟؟؟؟؟

215 بازدید | 13 پست

همسرم تو روزهایی ک تعطیل بود وقتی خونه بودیم یروز در میون پیش دوسش بود منم چون تو خونه همش کلافه بودو هی میگفت حوصلم سررفته اجازه میدادم در صورتی ک خودمم تو خونه بودم دیگه چاره ای نداریم برای همه هست ولی طاقت نمیورد و منو راضی میکرد که بره خونه دوسش پلی بزنن منم چون پدرش تازه فوت شده بود چیزی نمیگفتم گفتم تو خونه حالش بدتر میشه امروز و دیروزم باز رفت بیرون برای نذر دادن با دوستاش دیگه نمیدونم چجوری جلوشو بگیرم که نره بنظرتون پروش کردم؟

نه یکم ملاحضشو بکن پدرش فوت شده.بعدن کاملا صریح و محکم بگو ملاحضتو کردم و کاراتو تمومش کن

هوا یه جوری عالیه که آدم میتونه چهل تا شکست عشقی رو باهم بخوره....چهل تا دیگم سفارش بده😌😫

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نمیدونم والا شما اخلاق شوهرتون رو میشناسید باید ببینید سواستفاده نمیکنه.ولی یه روز در میونم زیاده.خب با هم وقت بگذرونید.بعدشم عزیزم با این وضعیت کرونا اصن بیرون رفتنشون اشتباهههه

2728
نمیدونم والا شما اخلاق شوهرتون رو میشناسید باید ببینید سواستفاده نمیکنه.ولی یه روز در میونم زیاده.خب ...

دیگه ک تعطیلی تموم شد خیلی مراعات میکرد تو خونه داشت دیونه میشد اصلا نمیتونه یجا بند بشه

دیگه ک تعطیلی تموم شد خیلی مراعات میکرد تو خونه داشت دیونه میشد اصلا نمیتونه یجا بند بشه

شوهرمن هم  عصبي شده .اما درست نيست مواظب باشيد

هواي نبودنت داره خفه ام ميكنه بابايى  لطفا براي باباي آسمونيم صلوات بفرستين🖤خداي من شكر 
عزیزم سعی کن خودتو بهش نزدیک کنی پیشنهاد قدم زدن خرید دوتایی گشتو گذار بده بهش سعی کن وقتشو پر کنی و ...

تو قرنطینه بودیم هیچوقت اینجوری نمیرفت پیش دوسش چون بامن بیرون نمیتونست بره میرفت خونه دوسش میگفت جایی نمیریم خونه ایم پلی استیشن بازی میکنیم از خونه موندن متنفره

منظورتون از تعطیلی چیه؟این تاریخایی ک بیخودی میگن همش حرفه مگه کرونا رفته ک تعطیلی تموم شه.به هر حال به نظرم سلامتیشون مهم تر از مقوله ی پر رو شدن هست من بودم نمیذاشتم بره.الان سلامتی مامردم به هم گره خورده.