2410
2553
عنوان

فقط لیسانسه ها بیاین این تایپک.....!

| مشاهده متن کامل بحث + 330 بازدید | 40 پست
من خوندم ی ترمم مونده برای لیسانس خیلی هم دوست دارم من درس رو نه برای مدرکش نه برای کار خوندم بیشتر ...

برای چندسال دیگه معلوم نیس چی پیش میاد ممکنه بعداز کارشناسی ارشد شرکت کنم ولی خب من بفکر کار کردن نیستم..فقط مدرکمو بگیرم چون شوهرم لیسانس عمران داره

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

برای چندسال دیگه معلوم نیس چی پیش میاد ممکنه بعداز کارشناسی ارشد شرکت کنم ولی خب من بفکر کار کردن نی ...

مونده به خودم ادم 

من درس رو بخاطر خوده درس خوندم نه چیز دیگه کار هم باشه شاید رفتم ولی اولویتم نیست

فعلا که علاقه به گل و گیاه پیدا کردم

2456

اره ایشالا...کلا بنظرم این دوساله اگه کار خاصی نمیکنین درس خوندن از بیکاری که بهتره 

دنیا پر از تباهیست! نه بخاطر وجود ادم های بد،بلکه بخاطر سکوت آدم های خوب.... وقتی برنامه های شعبده بازی را نگاه میکنم متوجه نکته خوبی میشوم: مردم برای کسی دست میزنند که گیجشان میکند نه آگاهشان!.....ناپلئون بناپارت🌈
2714
نه عزیز میخام کشاورزی بخونم و گلخونه بزنم

برای مجوز به این مدرک نیاز دارین؟

دوره ارشد اصلا آموزشی نیست پایه اموزشی یک رشته رو دوره کارشناسی تشکیل میده دوره ارشد پژوهش محور هست 

به نظرم بخصوص شما که کارشناسی دارین دیگه خودتون قطعا بهتر میدونید میتونید کتابها و منابع رو از سیلابس دانشگاه ها و رفرنس های معرفی شده وزارت علوم تهیه کنید و مطالعه کنید

اگرم نیاز دارین با استادی در ارتباط باشین به همون استادای گروه کشاورزی دانشگاهتون مراجعه کنید

البته اینا نظر منه به نظرم برای ارشد کشاورزی با این شرایط به صرف وقتی که میگیره نمی ارزه

در هر صورت موفق باشین