2733
2734
عنوان

ساعت 3شبه شوهرم هنوز در حال درست کردن دوناته+عکس

| مشاهده متن کامل بحث + 11389 بازدید | 124 پست
قبلنا جلو خونوادشم بهم توجه میکرد ولی امشب به صفر رسوندش  همین کارو میکنم

نه عزیزم نمیتونی ، کم محلی کنی اون ضربه نمیبینه فقط خودت بیشتر اذیت میشی، چون تو داری به خودت فشار میاری دوس داری بری سمتش ولی جلو خودت رو میگیری، 

ب نظرم هر جور شده با مهربونی با روشی که خودت میدونی وقتایی که میدونی به حرفات گوش میده هر چی تو دلته بهش بگو ، بگو که چقد اذیت میشی ، بگو دوس ندارم اینها باعث سردی زندگیمون بشه، بگو چه رفتاری از من تو رو اذیت میکنه ،

کم محلی و حرف نزدن فقط باعث کدورت و ضربه زدن به خودت میشه،

ان شاءالله به حق این روزا و شبای عزیز زندگی همه زن و شوهرا پر از عشق و محبت باشه💓

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
مخمریعنی پودی خمیرمایه بخریم یاچی

آره همون

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
همسرم میگه ما هم بیست کیلو بوده اردمون🤣🤣🤣🤣من فکر کردم ده کیلو بوده میگه ببخشید ک یکی اش ده کیلو ...

🤣 🤣 اره همیشه نون میخریدیم نمیفهمیدیم چقد آرد گندم میخوریم😬

آدمها را مهم نکنید.همانطور که زیرشان را خط میکشیدبه آنها نشان دهید که بلدید دورشان را هم خط بکشید.آدم ها که مهم شوند دیگر به چشمشان ریز میرسیدبه آنها یادآوری کنید که این خودِ شما بودید که آنها را واردِ عرصه کرده اید تا خودکارهای قرمزتان جوهر دارندشروع کنید خیلی ها را باید پر رنگ تر خط بزنید.(دوست عزیز من ممکنه نظرم باهات فرق کنه ولی دشمنت نیستم. بهم احترام بزاریم در کنار تفاوت عقاید. بهم عشق بدیم دنیا قشنگ تر میشه😘😘😘😘) 
عزیزدلم،زنده باشه الهی،فسقل من اَرشا ست اسمش

خدا حفظش کنه 😍😍😍

2738
وای مرسی شوهر من خیییلیییی خوبه ولی پیش خونوادش این خوبیو توجه نصف میشه. مثلا امشب همون نرسی ...

اینکه نصف میشه توجهش بنظرم خیلی عادیه خیلی ازمردا اینکارو میکنن .بخاطر غروری که دارن 

یافک میکنن اینجوری کوچیک میشن و زن ذلیل دیده میشن یاازینجور چیزا بنظرم توبرات بهتره مهم باشه بااحترام باهت حرف بزنه وجلو بقیه ضایعت نکنه .توخونه هم بنظرم اگه میخای بیشتر بهت توجه کنه باید عزت نفس بدی بهش واعتمادبنفسشو ببری بالا نشون بدی که چقد برات مهمه اینجوری اونم ابراز احساساتو ازتو یادمیگیره

خدایاسپردم خودموبهت.ب بزرگیت قسم کاری کن ک پشیمون شن..... 
زندگیت همیشه شاد یاد بابام افتادم تا یه کاریو تموم نکنه ول کن نیست    

امضات🤣🤣🤣

خدایاشکرت میکنم.بابت سلامتی خانوادم و خودم. ازوقتی فهمیدم قادرمطلق فقط خداست، و کافیه خواسته هامو از خودش بخواهم، آرامشی درزندگیم بوجود آمد که قبلا نداشتم. خدایا شکرت میکنم که راه درست رو به من نشون دادی. از وقتی فهمیدم کافیه بچه هامو، بخدا بسپارم، دیگه نگران چشم زخم و حوادث و هیچ چیزدیگه نیستم، چون میدونم خدای قادرمطلق که این دو هدیه ارزشمندو به من عطاکرده، خودش مراقبشونه. و بارها بهم ثابت شده. متشکرم خدای مهربونم. خانمای باردارعزیز، برای سلامتی جنینتون، سوره حجرات رو بخونید و برای راحتی زایمان، سوره ی انشقاق و قدر. و بدونید اگر ازخدا بخواهید تا فرزندتون سالم بدنیا بیادو خودتون زایمان راحت داشته باشید، خداوند خواسته ی شمارو برآورده میکنه. کافیه ازش بخواهید😍😍😍و اگر فرزند کم خوابی دارید، کافیه خدارو بابت خوش خوابیش شکرکنید. بعد مدتی که با تمام وجود و باباور به خدای توانا، شکرگذاری کردین، فرزندتون خواب راحت خواهد داشت. (تجربه ی خودمه که از بدخوابی بچم همیشه کلافه بودم و غرمیزدم و یادم رفته بود سلامتی تنش خیلی مهمه. این نعمت بزرگو فراموش کرده بودم.) موفق باشید عزیزان. 🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸🌸رفتار بد دیگران با ما، چیزی هست که خودمون خواستیم! وقتی باورکنی دیگران، اونطورکه تو خواستی، باهات رفتارمیکنن، اونوقت زندگی برات آسونتر میشه! کافیه باورهای اشتباهتو عوض کنی، کافیه باتمام وجود ازخدا آرامش بخواهی، و قادر یکتای رحمن و رحیم، هدایتت میکنه به سمتی که آرامشو تجربه کنی. از مریضی های تمام نشدنیت، شاکی هستی؟ درطول روز چقدر بابت سلامتیت خدارو شکرمیکنی؟ گیرم کمردرد داری، پاهات که سالمه، دستات که سالمه، دوچشم بیناکه داری، بجای تمرکز روی درد، به قسمتای سالم بدنت توجه کن و شکرکن خدارو. و بگو خدایا شکرت برای کمر سالمم، باتمام وجود بگو و ببین که چطور زود خوب میشی😍😍😍یه چیزایی هست به اسم گناهان کبیره. ترکشون کن، غرزدن، غیبت کردن، حرص طمع، اینها، جلوی اجابت دعاهاتو میگیره، پس مراقب باش. غرنزن، همیشه چیزی برای شکرگذاری وجود داره و وقتی کاملا خدارو بشناسی و طبق دستوراتش عمل کنی، جز سلامتی مطلق، و آرامشی وصف نشدنی، نخواهی یافت. موفق باشید. 

برید کنار من اومدم😍😅

از صدای گذر آب چنان فهمیدم ؛تندتر از آب روان عمر گران میگذرد ... زندگی را نفسی ارزش غم خوردن نیست ... آرزویم این است ؛ آنقدر سیر بخندی که ندانی غم چیست ...
یکی ظرز تهیه دوناتی که درست کرده رو بگه 

من ۱ ق غذاخوری خمیرمایه. یک سوم‌ لیوان اب ولرم. ما بقی حجم لیوان شیر. ۴ ق غذاخوری شکر. ۵۰ گرم کره. ارد ۳ تا ۴ پیمانه. کمی‌وانیل و نمک. ۱ عدد تخم مرغ

همه مواد رو میذاری هم دمای محیط بشه. (مایه خمیر. آب ولرم و کمی شکر و مخلوط میکنی ک مایه خمیر عمل بیاد در جای تاریک میذاری)حدودا ۵ تا ۱۰ دقیقه طول میکشه ک عمل بیاد. تخم مرغ و با شکر و وانیل و نمک مخلوط میکنی. بعد شیر ولرم و اضافه میکنی و مایه خمیر و ارد و کم کم اضافه میکنی کره رو هم اضافه میکنی. تا جایی ک دیگه خمیر جمع بشه باید دقت کنی زیاد ارد اضافه نکنی ک باعث سفت شدن پیراشکی میشه اگه دیدی ک چسبندگی زیاد هست یه کمی ارد و بریز سطح کار بعد خمیر و روی اون ارد ورز بده ک خمیر بهتری بهت بده یه کمی ک ورز دادی حدودا یک ساعت ب خمیر استراحت میدی ممکن زودتر خمیرت ب عمل بیاد حجم خمیر زیاد بشه و انگشت بزنی داخل خمیر جای انگشت روی خمیر باقی بمونه. بعد با وردنه باز میکنی و قالب میزنی من با لیوان قالب میزنم وسطش هم یا با ماسوره یا در نوشابه. دوباره ده یا یک ربع استراحت میدی بهش و در تمام مراحل روی کار و میپوشونی. بعد در روغن داغ و شناور سرخ میکنی موقع سرخ شدن هم حتما روی پیراشکی و با قاشق روغن بریز. زیر گاز و هم کم کن ک قشنگ مغز پخت بشه. اگه خواستی رویه اش شکلات بریزی بذار دونات خنک بشه بعد توی شکلات اب شده بعلطون. ولی اگه شکری خواستی همونجوری داغ در شکر بغلطون

ضخامت خمیر هم دست خودت میتونه باشه ک پیراشکی قطور دوست داری یا نه ب این هم دقت کن ک دفعه دوم‌ک استراحت میدی باز هم یه کمی‌حجم میگیره خمیر 

فکر کنم خیلی کامل توضیح دادم

2706