2733
2734
قدیمیه...همه ی اسمهای قدیمی هم قشنگ نیستن

منم موافق شما هستم،باید ی اسمی برا بچه انتخاب کرد ک تعجب برانگیز نباشه،همین ی ماه پیش یکی اومده بودخیلی جدی می‌گفت می‌خوام اسم دخترمو بذارم نازنین اقدس😂😂😂😂

حالا  جدیدا هم همشون قشنگ نیستن،دختر عمو خودم اسم دخترش و گذاشته هنا

گفتم خو بذار حنا،چرا هنا،فردا هی باید با معلمانش دعوا کنه ک ح جیمی درسته😂😂😂😂

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

منم موافق شما هستم،باید ی اسمی برا بچه انتخاب کرد ک تعجب برانگیز نباشه،همین ی ماه پیش یکی اومده بودخ ...

🤣🤣🤣🤣منم از اسمای عحق وجق جدید خوشم نمیاد ولی این اسمای قدیمی هم دیگه خیلی ضایع هستن

نازنین اقدس؟🤦‍♀️😫

عزیزای دلم لطف میکنین برای سلامتی گل پسرم یه صلوات بفرستین؟اگه فرستادین بگین منم برای حاجت شما صلوات بفرستم مهربونا🤩😍😘
2731
خوب همشون مال یه دوره‌ن،ماهرخ رو کاری ندارم،ماهرو هم قشنگه

خبتو همین دوره خودمون هم خیلی اسم ها هست که زیبا نیستن. به نظر من جدید یا قدیمی بودن مهم نیست. مهم معنی و آهنگ اسم هستش.

من خودم اسمهای جدید مثل النا و ویانا و لیانا و السا و غیره که باید هر دفعه معنیش رو توضیح بدم رو دوست ندارم.

خیلی از اسم های قدیمی هم واقعا زشتن

جیران و ماهرخ با اقدس قابل مقایسه نیستن اصلا

ببین اشتباه ما اینه ک اسم بچه اول رو قشنگ انتخاب میکنیم و با عشق،بعدش برا بچه دوم میگیم یه اسمی باشه ک ست اولی بشه،بابا اینا دو تا آدم جدان،با عقل و منطق جدا،فردا پسرت با زن و بچش میره یه جای دیگه،دخترت با شوهر و بچش ی جای دیگن

قدیمیا هم این عادت ست کردن رو داشتن متاسفانه،الان کریم و کبری و کاظم و کمال،هر کی زندگی خودشو داره،فقط اول اسماشون ک هستش،لطفا با عشق اسم بچتو انتخاب کن ،اصلا بفکر ست کردن نباش

2738