2733
2739

اول سلام

میخوام اون تستر بخرم یه مارکی پیدا کردم که تو این اشفته بازار قیمت ها ,قیمتش بد نیست مارک لوکستای هست... اونایی که دارین ازش راضی هستین؟؟

و اینکه همین اون تستر تو سایت دیجیکالا قیمتش 599هزار تومنه ولی تو سایت 424هزار تومنه

ولی خب فروشگاهش رو نمیشناسم و پرداختش هم فقط اینترنتی هستش...شما این فروشگاه ارزونه رو میشناسین؟؟معتبرهستش؟؟

اللهم صلی علی محمد و آل محمد و عجل الفرجهم

تفاوت‌‌ش بخاطر متفاوت بودن شرکت‌های توزیع کننده و گارانتی دهنده هس

کودک همسری فقط به یه کودک آسیب نمیزنه دومینو وار نسل اون کودک رو از عشق و علاقه و شناخت حقوقش محروم میکنه. درواقع تمام نسل بعد از اون کودک رو از داشتن والدین آگاه و عاشق و مسئولیت پذیر بی بهره میشن.#نه_به_کودک_همسری❤️وقتی جواب بی ادبیتو نمیدم ینی در شأن من نبوده همکلام بشم باهات، وگرنه جواب برای  امثال تو  فراوونه... 😊

والا در این حد حرید اینترنتی نداشتم نهایت خریدم۱۳۰تومن بوده که تاحالا درست دراومده

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
🌱یا مُنتَهَیَ اَلرَّجایا 💫 ای اوج امیدواری ها💫❤️خدایا کمک کن جرئتشو داشته باشم چیزی رو که میتونم تغییر بدم، عوض کنم و چیزی رو که نمیتونم تغییر بدم جرئتشو داشته باشم که بپذیرم.✨️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

نمیدونم ولی بعضی وقتا احساس میکنم دیجی کالا گرونتر میده!

مثلا یه اتومو‌دیجی کالا ۱۰۷ تومن بود تو یه سایت دیگه ۸۷ یه سایت دیگه ۶۸! 

من یه خانم شاد و سرحالم که تمام قد پای زندگیم ایستادم.🤗🤗🤗 یه آدم قوی که داره روی زندگی رو کم میکنه! 😊😊😊من بدون وجود پارتی، شانس و هرچیز دیگه ای به خواسته هام رسیدم. با وجود دو چیز✌ اول لطف خدا دوم همت و تلاش خودم. بابت این موضوع به خودم افتخار میکنم💪💪💪 یه رفیق واسه عشق زندگیمم❤❤❤❤❤ من یک تکیه گاهم، خیالت تخت عشقم، من پشتتم😘😘 روزای خوب رو ساختم بازم میسازم😄
تو ترب سایتش معرفی شده؟ ترب سایت های امن رو معرفی میکنه، خیالت راحت کلاهبردار نیستن فقط نشان امنیت ...

اونا رو چک کردم..ظاهرا که داشت ولی نمیدونم که مثل دیجی کالا ضمانت هم دارن یا نه

اونا رو چک کردم..ظاهرا که داشت ولی نمیدونم که مثل دیجی کالا ضمانت هم دارن یا نه

من همین ۱۰ روز پیش از یه سایت تو ترب یه وسیله خریدم۱ میلیون و ۳۰۰، درصورتی که تو دیجی کالا ۱میلیون و ۵۰۰ بود

محیا خانوم هستم🤪😎
2738
نمیدونم ولی بعضی وقتا احساس میکنم دیجی کالا گرونتر میده! مثلا یه اتومو‌دیجی کالا ۱۰۷ تومن بود تو یه ...

بنظر منم بخاطره اینکه اسم در اورده و مردم بهش اعتماد دارن داره سواستفاده میکنه البته خب حداقل یه امنیت خرید داره 

من همین ۱۰ روز پیش از یه سایت تو ترب یه وسیله خریدم۱ میلیون و ۳۰۰، درصورتی که تو دیجی کالا ۱میلیون و ...

از کدوم فروشگاهش؟؟پرداختت اینترنتی بود؟؟کالا به دستت رسیده؟؟

از کدوم فروشگاهش؟؟پرداختت اینترنتی بود؟؟کالا به دستت رسیده؟؟

به فروشگاه بی نام و نشان، فشن بود اسمش

آره ۲۴ ساعته به دستم رسید 

فقط قبلش نشان ها و ستاره های امنیتی رو چک کردم

هم آدرس داشتن، هم شماره دفتر، شماره موبایل و...

محیا خانوم هستم🤪😎
یادش بخیر تا همین یک سال قبل این اون توسترها ۱۵۰بود☹میتونی گل فر هم بخری زندایی من داره داخل همه چی ...

اره یادش بخیر

نه یه چیزی میخوام بیشتر برای هم نون گرم کردن و اینا

اخه میگن ماکرویو و سولاردوم سرطان زاست

به فروشگاه بی نام و نشان، فشن بود اسمش آره ۲۴ ساعته به دستم رسید  فقط قبلش نشان ها و ستاره ها ...

پرداخت اینترنتی کردی؟؟ خب اینم داشت ولی خب میگم هنر جعل نباشه یوقت

2706