2737
2734

سلام 

من لیسانس معماری دارم. به نظرتون برا ارشد دکوراسیون داخلی در ترکیه اقدام کنم یا بیخیال بشم و برم دنبال علاقم که دامپزشکی هستش؟ 

انگیزه ام بیشتره برای دامپزشکی ولی دیر نیس؟24 سالمه 

میتونم ینی؟ 

من دکترا عمومی دامپزشکیم

دامپزشکی خیلی خوبه بشرطی روحیشو داشته باشی

امضای منو بخونین لطفا ممنونم ازتون💝برای دوستم سمیرا وهمسرش😞خواهش میکنم فاتحه‌ای بفرستین ممنونتون میشممن دامپزشکم کمکی نیاز داشتید درخدمتم    من کیوبر سابق هستم جوگیر شدم گفتم اکانتمو حذف کنین. نی نی یار حذف کرد.

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

گزینهاول هم عاقلانه دلایل بعدی رو زمانی میفهمی که وارد کار شدی چون قطع به یقین از بازار کار دامپزشکی بیشتره باتوجه به هماهنگی که یهجورایی با لیسانست داره جفتش باهم توی یه شرکت خلاصه کنی و وای بیزینس 

راه اول رو برید موفق باشید 

دامپزشک لیسانس نیست دکتری هست نه دیر نیست،فقط قبولی خیلی سخته

ازمایشکاه دامپزشکی کارشناسیه 

امضای منو بخونین لطفا ممنونم ازتون💝برای دوستم سمیرا وهمسرش😞خواهش میکنم فاتحه‌ای بفرستین ممنونتون میشممن دامپزشکم کمکی نیاز داشتید درخدمتم    من کیوبر سابق هستم جوگیر شدم گفتم اکانتمو حذف کنین. نی نی یار حذف کرد.
2738
من دکترا عمومی دامپزشکیم دامپزشکی خیلی خوبه بشرطی روحیشو داشته باشی

موفق باشی💛 من خیلی علاقه دارم به معالجه و کلا حیوونارو دوس دارم. زیست و انگلیسی و ریاضیم باید خوب باشه درسته؟ 

چه جالب! دفترچه انتخاب واحد چنین رشته ای یادم نمیاد

رفتم دانشگاه برای بچه یکی از فامیلای همسرم کاراشو کنم ازمایشگاه دامپزشکی اورده بود و رشته جدیدیم امده بهداشت و بازرسی گوشت، زیر مجموعه رشته دامپزشکی امده

برا ما بازرسی گوشت سه واحدی بود ولی الان رشته شده

بخش پاتوبیولوژیم انگل شناسیه 

رفتم دانشگاه برای بچه یکی از فامیلای همسرم کاراشو کنم ازمایشگاه دامپزشکی اورده بود و رشته جدیدیم امد ...

انگل شناسی یکی از شاخه های ارشد رشته ی منه

پس جدیده من ۷ سال پیش انتخاب واحد کردم

موفق باشی💛 من خیلی علاقه دارم به معالجه و کلا حیوونارو دوس دارم. زیست و انگلیسی و ریاضیم باید خوب ب ...

ریاضی تو این رشته نیست اکر سیلابستون بخوره فیزیک پزشکی شاید بخونین سه واحدیه سه واحدم زبانذتخصصی و زبان عمومیم سه واحده زیست نداره دامپزشکی همش سه دسته تقسیم میشه اناتومی فیزیولوژی روش تشخیص که اینا پخش میشه و چند واحد دیگه زیر مجموعه دارن 

من همکلاسیم تموم شد درسش میترسه دست بزنه به حیوون الان اسنپ رفته کار میکنه مهم عشقه و دوست داشتن

محوز مطب و ویزیت کردنم به دکترای عمومی میدن 

کارشناسی نمیدن مجوز طبابت

خلاصه خواستی بیایی دام سوالی داشتی من درخدمتم 💝

انگل شناسی یکی از شاخه های ارشد رشته ی منه پس جدیده من ۷ سال پیش انتخاب واحد کردم

اره خیلی عوض شده هرساله رشته جدید میدن و کارشناسی و ارشد قبول میکنن و کارشناسیشم پیوسته و ناپیوسته هستش

چیخوندین شما؟

نسبت به هفت سال قبل خیلی فرق کرده الان

ریاضی تو این رشته نیست اکر سیلابستون بخوره فیزیک پزشکی شاید بخونین سه واحدیه سه واحدم زبانذتخصصی و ز ...

کلیییی مرسی برا راهنماییت

انگیزم بیشتر شد برا انتخاب دامپزشکی. چون علاقه ی شدیدی دارم به حیوانات. بازم ممنون💛

2706