1711
1714

بیرون غذامیخوردیم 

دستمونوبه همه جامیزدیم 

بستنی بخور 😋و

....

من احساس میکنم بعدکرونا مردم یکم مراعات کنن بهداشت وبخصوص آقایون😂

ولی کثیف بودن چه مزه ای داشت 

نه اون کثیفیااااا😉😉

دعاکنیم زودشرش کنده بشه وواکسنشم بسازن دانشمندای عزیزمون 

🍃🌺اللّهُمَّ صَلِّ علی مُحَمَّدوآلِ مُحَمَّدوَعَجِّل فَرَجَهُم🌺🍃

انشاالله

منم دلم برا اون دوران تنگ شده

🌹🍃رَبِّ لَا تَذَرْنِی فَرْداً وَ اَنْتَ خَیْرُ الْوارِثِینَ  وَ اجْعَلْ لِی مِنْ لَدُنْکَ وَلِیّاً یَبَرُّ بِی فِی حَیَاتِی وَ یَسْتَغْفِرُ لِی بَعْدَ وَفَاتِی وَ اجْعَلْهُ خَلْقاً سَوِیّاً وَ لَا تَجْعَل لِلشَّیْطانِ فِیهِ شِرْکاً وَ لَا نَصِیباً اللّٰهُمَّ اِنِّی اَسْتَغْفِرُکَ وَ اَتُوبُ اِلَیْکَ اِنَّکَ اَنْتَ الْغَفُورُ الْرَّحِیمُ🍃🌹

الان مراعات نمیکنن بعدش دیگه؟😒🎈

خانوم بادکنکی:پنجمین کاربریمه از سال ۹۲🎈🎈🎈سال به سال از تعداد اونایی که میگن :چرا روزه نمیری؟!  کم میشه و به تعداد اونایی که میگن :چرا روزه میری؟؟؟ افزوده میشه...😒😒😒فاز اونایی که تاپیک میزنن و میگن نظر نده اگه موافق نیستی یا اگه نظر بدی میگن اعتقاداتت بزار برا خودت نکن بزور توی سر دیگری رو درک نمیکنم /:اینجا دفتر خاطراتت نیست که دست هرکی دلت بخواد بدی برات یادگاری بنویسه یه سایت عمومیه نمیخواستی کسی دخالت نکنه اینجا نمینوشتی فازت درک نمیشه به مولا 😐😐باهمینحس ششم کردناتون الان توی جهان سومیم یکم تحقیق و مطالعه کنید ببینید اصلا حس ششم چیه 🤔 خجالت نمیکشید؟ واقعا متاسفم😐من دخترم دختررر بادکنکککک دوست دارم به خودمم مربوطه میزارم تو پستام😒🎈اونروز یه خانوم میگفت: بادکنک برا ما ترکا معنی پوچ و توخالی بودن طرف میده منم اینجوری😶😐 نگاش میکردم توی تاپیک (خودم ترکم😍)🎈🎈🎈😐🤔🤔🤔گروه چالش لاغری داریم هرکی میخواد عضو بشه و مانکن بشه داخل تامیکم بنویسه ادرس بدم😍😍فکر اینکه ندای لبیک از کعبه بلند بشه دیوونم میکنه😍😍😍🎈❤                    الهم عجل الولیک الفرج🎈🙂❤

مامانا در مسابقه نان کید با جایزه های هیجان انگیز شرکت کنین

1718

بعید میدونم 

احساس میکنم خیلیامون مشاور لازم میشیم 😫

فقط 12 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میشه یه صلوات بفرستید برای اینکه بچه هام ب موقع وسالم و سلامت دنیا بیان و بغل بگیرم،خطر زایمان زودرس دارم .ممنونم♥️

من که خیابون ندیده میشم😐 یه پیاده روی ساده میشه بهترین تفریحم کلی کیف میکنم 

با کمال احترامی که برا همتون قائلم ولی باید بگم که هیچ خوشم نمیاد کسی تو تاپیکام نمک بازی دربیاره اگه سوالی میپرسم، جوابمم میخوام همین و بس. _تیکه بامزه نندازین لطفا دوستای عزیزم_ مرسی بوووس😘
1716

فکر نکنم 😢خداحافظ روزایی که خرید میکردیم میذاشتیم توی اشپزخونه تا اروم اروم وسایل رو جا به جا کنیم الان بایذ خریدها در سه مرحله چک بشن 😂😂

از آینه بپرس نام نجات دهنده ات را  (فروغ فرخزاد )
1709

من که خودم قبل از کرونا وسواس داشتم الان خوشحالم همه مثل خودم شدن 😂😂

نکته ی مثبت اینه که روبوسی و دست دادن هم کم کم از بین میره

همه چیزای خوب دنیا با حرف پ شروع میشن: پیتزا، پنیر پیتزا، پیتزا پپرونی، پیتزا پپرونی پر از پنیر پیتزا، پنج تا پیتزا پپرونی پر از پنیر پیتزا ....

والا من صبح بيدار ميشم با اسپره وايتكس و اب خونه رو طي ميكشم

تو شيشه شوي وايتكس ريختم ي قطره بعد گردگيري ميكنم دستشويي ميشورم كل دستگيره ها رو ضدعفوني ميكنم

با اينكه بيرون نميريم

اما باز فوبيا كرونا دارم رفتم ي روز بيرون كار ضروري داشتم از اون روز استرس دارم ك ناقلم منتظرم ١٤روز بشه 

خداكنه تموم بشه واقعا خسته شدم

فقط یه هفته بگذره،اقایون یادشون میره یا لااقل من خودم یادم میره

همه ی ما فقط 2 جور شب تو زندگی داریم.شبی که میخواهیم زودتر صبح شود و شبی که دعا میکنیم هرگز صبح نشودو مرز بین این،تنها یک(اوست)که رفته باشد و یا مانده باشد.

احتمالا وقتی بگن تموم شده دو هفته ای باز طبق روال سابق رعایت کنم تا مطمین بشم بعد اون سر هر رعایت نکردنی دچار عذاب وجدان بشم و طی یه ماه برگردم به روال سابق

قدرت نه دست هیتلر است و نه دست ‌تمام کسانی که جنگ به پا کرده اند... قدرت دست کسی ست که می فهمد؛ دوستش داری !
1717