2733
2734

امروز گوشی شوهرم دستم بود تو اینستا بودم که دوستش پیام داد و لایو ساشا سبحانی چندش رو براش فرستاده بود ...من واقعا عصبانی شدم ..پر حرکات جلف و زننده بود 😷😷😷

منم از طرف شوهرم  بهش پیام دادم لطفا از این لایو ها برا من نفرست ...اونم استیکر خنده فرستاد!

وقتی به شوهرم گفتم..پیام داد دادش خانومم با گوشی من اینستا میره ...اونم تا الان تو افق محو شده ...بنظرتون باز همچین کاری میکنه ...

گاه دلسوز است و گاهی سخت میسوزاندم           عشق گاهی مادرست و گاه هم نامادری                                    💕💕💕 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

فکر میکنی کارت درست بوده؟! 

بذار خل باشی خل رو موده اصا میمونه مغز خل تازه👍🏻. ..آآآ حکم لازم✔️ما که دل حکم کردیم♥️ اون چرا برد با خشت❌...ما همه جوره احترام گذاشتیم😎 و اون همه حرکات به مولا زشت😱....هرکی به ما رسید به ما گیر کرد قلابش😑... هر جا ما جفت شیش گذاشتیم اونا بردن با دو تا بش... 😶😐

اره دیگه

تیکر بارداری نیست                                                                                                  این آخرین فرصته                                                             شُد شُد،نشد رهاش میکنم 
2706