2733
2739

بچه ها افسرده شدم هیکل خوشگلم بهم ریخته بددددجوررررررر😭😭😭😭😭😭😭

بچه ها برای یه کاربر نی نی سایتی که کرونا گرفته یه صلوات بفرستین حالش خوب نیست به دعاهای هممون نیاز داره لطفا یه صلوات برا بازگشت سلامتیش بفرستین چندثانیه بیشتر وقتتون و نمیگیره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ورزش کن تو خونه. چندتا کلیپ ورزش و نرمش دانلود کن باهاش ورزش کن

انگیزه ندارم چون تنهام تو باشگاه اینا همه دور همن انگیزه هس خونه یه روز ورزش میکنم روز دوم تنبلیم میاد

بچه ها برای یه کاربر نی نی سایتی که کرونا گرفته یه صلوات بفرستین حالش خوب نیست به دعاهای هممون نیاز داره لطفا یه صلوات برا بازگشت سلامتیش بفرستین چندثانیه بیشتر وقتتون و نمیگیره
منم میخوام برم باشگاه بعد کرونا

بعد کرونا میدونی چقققققد چاق میشیم

2738
منم خواهرشوهرم خیلی خوش هیکله امشب  دیدمش کلی شکم آورده بود

وای چ صحنه ی قشنگی😂😂😂😂

خدا نسیب همه بکنه چنین صحنه ای رو ببینن 😆😆

سلام باربی های تو خونه😃                                      گروه قرمز❤️      تاریخ شروع رژیم ۱۹ شهریور       وزن شروع: ۱۱۵.۵۰۰🙄 ....۱۱۳.۵۰۰✓.....  ۱۱۲...۱۱۱...۱۰۹,600...  هدف اول رسیدم هورااااا   ۱۰۹🔓🔑...۱۰۷،۸۵۰......۱۰۶...۱۰۵،۷۰۰...۱۰۴،۳۵۰✓ ...هدف دوم۹۹🥰🔒 هدف سوم   ۸۹🤩   هدف چهارم ۷۹😍💪               هدف آخر ۷۵🔒 💃💃💃🤩🤩 ......                              یبار ب هدفم رسیدم.الان هم میتونم مطمعنم.خیالت راحت غصه منو نخور😂                              ی خانم خونسررررد و صبورم 😊             حالا تو هی بیا خودتو جلوم جر بده 😅😅😅.               نه حالا ک فک میکنم منم بی عصاب شدم از دست این شوور و بچه ها🙄🙄🙄
منم چاق شدم فک کنم بعد تموم شدن قرنطینه ما بازم باید خونه بمونیم چون از در رد نمیشیم

ا😂😂😂اره افرین  از در رد نشدن و خوب اومدی

وای چ صحنه ی قشنگی😂😂😂😂 خدا نسیب همه بکنه چنین صحنه ای رو ببینن 😆😆

😂😂😂😂😂خدا خفت نکنه

2706